reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
Znajomy już wyjechał. No nic do 3go dam radę. Zobaczymy co będzie. Korci mnie żeby iść na betę ale wtedy to już zeświruje
Ja bym poszła na betę.
Dwa tygodnie temu zaczęłam plamić, na wizycie lekarz znalazł krwiaka. Po upewnieniu się, że beta rośnie dopiero się uspokoiłam i mogłam leżeć cierpliwie.
 
Hej dziewczyny, szybka aktualizacja po wizycie. Mamy człowieka całe 1.5 cm z serduszkiem wygląda na 7 tydzień. Termin na 12.08 proszę o wpisanie.
Następna wizyta będzie już w Szwecji bez USG same badania. USG pewnie następne na koniec stycznia przy prenatalnych. Wyniki mam lepsze niż kiedykolwiek mam odstawić metformine brać tylko leki na tarczycę. 💓
 
reklama
Hej dziewczyny, szybka aktualizacja po wizycie. Mamy człowieka całe 1.5 cm z serduszkiem wygląda na 7 tydzień. Termin na 12.08 proszę o wpisanie.
Następna wizyta będzie już w Szwecji bez USG same badania. USG pewnie następne na koniec stycznia przy prenatalnych. Wyniki mam lepsze niż kiedykolwiek mam odstawić metformine brać tylko leki na tarczycę. 💓
super, gratuluję 💜
a z ciekawości co powiedzieli o metforminie? (ja biorę do 16 tygodnia 🤷‍♀️).
 
Do góry