reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
Co polecacie na mdłości? Miałam tylko jak byłam głodna, a teraz już 24/7 i ledwo żyję. Nie wymiotuję na szczęście, ale mam wrażenie, że to kwestia czasu. Czy preparaty na mdłości w ciąży są na receptę czy można je dostać od ręki w aptece?
Xonvea stosuję i pomaga mi do południa, wieczorem nic nie działa. Ale nie wiem jak źle byłoby bez leku… Moja ginekolog błogosławi ten pomysł i sama zaleca. Bezpieczne dla kobiet w ciąży (kategoria A).
 
Co polecacie na mdłości? Miałam tylko jak byłam głodna, a teraz już 24/7 i ledwo żyję. Nie wymiotuję na szczęście, ale mam wrażenie, że to kwestia czasu. Czy preparaty na mdłości w ciąży są na receptę czy można je dostać od ręki w aptece?
Tylko regularne jedzenie co max 2.5h.
Może to być dosłownie pasek żółtego sera czy gryz kanapki. W ciąży z córką tylko to mi pomagało.
 
Co polecacie na mdłości? Miałam tylko jak byłam głodna, a teraz już 24/7 i ledwo żyję. Nie wymiotuję na szczęście, ale mam wrażenie, że to kwestia czasu. Czy preparaty na mdłości w ciąży są na receptę czy można je dostać od ręki w aptece?
Mi w pierwszej ciąży trochę pomagały landrynki miętowe. 😌
 
reklama
Tylko regularne jedzenie co max 2.5h.
Może to być dosłownie pasek żółtego sera czy gryz kanapki. W ciąży z córką tylko to mi pomagało.

No właśnie po jedzeniu też już mam mdłości. Wstałam głodna z mdłościami, zjadłam śniadanie i dalej mnie mdli. Wcześniej ta metoda działała, ale już niestety koniec. Zobaczę co będzie dalej, ale będę musiała coś wymyśleć, bo po nowym roku wracam do pracy i nie może mi się ciągle odbijać obrzydliwie i jeszcze z tym ciągłym ślinotokiem 🤢🤢🤢
 
Do góry