reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

czy to normalne, że chce pójść 5.01 na usg by sprawdzić czy w ogóle ciąża jest żywa... skoro 8.02 mam robić nifty pro z 2 koła... czy już przesadzam?
To będzie 10+ tydzień...
ale po tym poronieniu dla mnie cały czas nie jest niczym oczywistym pozytywny przebieg ciąży... mimo, ze dotychczas jest w porządku...
Kurcze nie wiem sama, a Twój lekarz coś mówi?
 
reklama
czy to normalne, że chce pójść 5.01 na usg by sprawdzić czy w ogóle ciąża jest żywa... skoro 8.02 mam robić nifty pro z 2 koła... czy już przesadzam?
To będzie 10+ tydzień...
ale po tym poronieniu dla mnie cały czas nie jest niczym oczywistym pozytywny przebieg ciąży... mimo, ze dotychczas jest w porządku...
Ja bym poszła
 
Kurcze nie wiem sama, a Twój lekarz coś mówi?
mój lekarz mówi, że wszystko jest dobrze, ale to było 21.12 a pobranie materiału do badań genetycznych jest 8.01... Przez te ponas 2 tyg może sie wszystko wydarzyć...
Wcześniej poroniłam w 12tyg więc wcale nie czuje się jeszcze pewnie...
 
czy to normalne, że chce pójść 5.01 na usg by sprawdzić czy w ogóle ciąża jest żywa... skoro 8.02 mam robić nifty pro z 2 koła... czy już przesadzam?
To będzie 10+ tydzień...
ale po tym poronieniu dla mnie cały czas nie jest niczym oczywistym pozytywny przebieg ciąży... mimo, ze dotychczas jest w porządku...
U mnie nifty pobiera mój lekarz po wizycie więc łatwiej. Ty robisz sama?
 
czy to normalne, że chce pójść 5.01 na usg by sprawdzić czy w ogóle ciąża jest żywa... skoro 8.02 mam robić nifty pro z 2 koła... czy już przesadzam?
To będzie 10+ tydzień...
ale po tym poronieniu dla mnie cały czas nie jest niczym oczywistym pozytywny przebieg ciąży... mimo, ze dotychczas jest w porządku...
moim zdaniem to normalne. Ja po każdym USG czuję spokój na jakies 48h i najchętniej co tyle bym chodziła na podgląd. Dzisiaj mi odwołali jutrzejszą wizytę, więc umówiłam się gdzieś indziej na sobotę, pomimo, że w czwartek mam wizytę u swojego prowadzącego
 
reklama
moim zdaniem to normalne. Ja po każdym USG czuję spokój na jakies 48h i najchętniej co tyle bym chodziła na podgląd. Dzisiaj mi odwołali jutrzejszą wizytę, więc umówiłam się gdzieś indziej na sobotę, pomimo, że w czwartek mam wizytę u swojego prowadzącego
totalnie Cie rozumiem i mam dokładnie tak samo...
 
Do góry