reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
Nastawiam się, że to koniec. Ostatni zarodek. Chyba nie dam rady psychicznie i fizycznie podejść do następnej procedury. Mam cudowną córkę.
Jeśli coś jednak wyjdzie z tej ciąży to się bardzo uciesze i będzie to syn. Wredny po ojcu 😂
mi jest generalnie daleko do optymizmu, mocno stąpam po ziemi i raczej nie jestem z tych pocieszających i mowiących o nadziei, ale wydaje mi się, że trochę za wcześnie na obawy o końcu. Okoliczności faktyczne są następujące:
1) beta późno Ci wystartowała, wygląda to na trochę pozniejszą implantację,
2) zdjęcie wygląda jakby to USG było robione tosterem, a przecież na tym etapie jakość ma kluczowe znaczenie. W tym śniegu nawet nie sposób dojrzeć YS.

Nie mówię, że na pewno będzie dobrze, ale wydaje mi się, że trochę za wcześnie na skreślanie ciąży, nie w tych okolicznościach. Oby w środę PC znalazł na USG wszystko, co powinien znaleźć na tym etapie
 
Ja jak sie dziś fatalnie czuje . Nic mi nie smakuje a jestem GŁODNA 😂😂 jeszcze głowa mnie boli 😔 herbaty tez mi żadne nie smakuja 😏 echhh chyba pojadę na hamburgera 😂😂 okropność
 
Cześć dziewczyny, jest spora szansa, że do was dołączam. Jeszcxe nie byłam u lekarza, ale beta wczoraj była 5 tys i mam iść 3 stycznia. Może coś już będzie się tam działo. Nie wiem, jaki to dokładnie tydzień i jak to dokładnie wszystko wyliczyć bo nie zapisywałam sobie miesiączki i w zasadzie mały ludzik, co we mnie rosnie, to wpadka. Wiem tylko, d raz poszliśmy na całość i korzystając z kalkulatorów po dacie poczęcia powinno to być 24 sierpnia.
 
Cześć, chciałabym dołączyć. Termin wstępnie wychodzi na 15.08. Jutro mam pierwszą wizytę 7+1 i mam nadzieję, że wszystko będzie widać. Wtedy w końcu będę się cieszyć i uwierzę, że to prawda🙂
Witamy i trzymamy kciuki za jutrzejszą wizyte ☺ Daj znać jak było ☺
To pierwszy Twój dzidziuś? 🙂
 
Cześć dziewczyny, jest spora szansa, że do was dołączam. Jeszcxe nie byłam u lekarza, ale beta wczoraj była 5 tys i mam iść 3 stycznia. Może coś już będzie się tam działo. Nie wiem, jaki to dokładnie tydzień i jak to dokładnie wszystko wyliczyć bo nie zapisywałam sobie miesiączki i w zasadzie mały ludzik, co we mnie rosnie, to wpadka. Wiem tylko, d raz poszliśmy na całość i korzystając z kalkulatorów po dacie poczęcia powinno to być 24 sierpnia.
Witaj ☺ i gratulacje. Bardzo ładna beta 😃
 
reklama
Do góry