reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

Bardzo długo nie było mowy o rodzeństwie, mój syn zaczął się robić fajny i komunikatywny w porównaniu do czasu do 1 rż. Odzyskałam już trochę życia, bylo fajnie. A teraz znów.. co mi do łba strzeliło 😅😅 ale czuję się tak, że kazałam staremu obiecać że jeśli jeszcze kiedyś będę chciała być w ciąży to ma mi przypomnieć że absolutnie nie :D
Mój niemąż na początku chciał tylko jedno dziecko. Nasze córka jest dość mocno wymagająca. Cały czas ktoś musi obok niej być, wiecznie jest "mamo/tato, chodź się bawić". I stwierdziliśmy, że jej koniecznie potrzebne jest rodzeństwo 🙈😅 ale na dwójce produkcja się kończy 😅
 
reklama
Mój niemąż na początku chciał tylko jedno dziecko. Nasze córka jest dość mocno wymagająca. Cały czas ktoś musi obok niej być, wiecznie jest "mamo/tato, chodź się bawić". I stwierdziliśmy, że jej koniecznie potrzebne jest rodzeństwo 🙈😅 ale na dwójce produkcja się kończy 😅
Jeśli teraz uda się urodzić zdrowe dziecko to też już dość. Mój syn podobnie - ciagle biega, fruwa, wiecznie w centrum uwagi. Musi mieć rodzeństwo, ale ja więcej ciąż nie przeżyję 😆 ten ciągły bełt w przełyku, senność.. czekam na 2 trym jak na zbawienie, może jak chociaż tego małego ludka zobaczę na usg zamiast kropki to coś mi się odmieni 💩 póki co próbowałam uśpić małego na drzemkę (wstał wyjątkowo wcześnie) i on uciekł a ja zasnęłam 😱 tak się nie da żyć 😅
 
Jeśli teraz uda się urodzić zdrowe dziecko to też już dość. Mój syn podobnie - ciagle biega, fruwa, wiecznie w centrum uwagi. Musi mieć rodzeństwo, ale ja więcej ciąż nie przeżyję 😆 ten ciągły bełt w przełyku, senność.. czekam na 2 trym jak na zbawienie, może jak chociaż tego małego ludka zobaczę na usg zamiast kropki to coś mi się odmieni 💩 póki co próbowałam uśpić małego na drzemkę (wstał wyjątkowo wcześnie) i on uciekł a ja zasnęłam 😱 tak się nie da żyć 😅
Uda się, uda! Będą piękne, zdrowe, różowe bobaski 😁 ja po pierwszej ciąży mówiłam, że nigdy więcej 😂 a tu proszę bardzo, odmieniło się 🙈 mnie cała ciąża czołgała równo, więc wolę nawet nie myśleć co to teraz będzie 🙈 ale damy radę! Dla bejbików wszystko 🥰
 
U nas różnica będzie 2 lata i też mamy obawy jak to ogarnąć 🙂 ale mam nadzieję, że syn zaakceptuje rodzeństwo i w przyszłości będą się sobą cieszyć 🙂 a ja cieszę się, że wyrobię się przed 30stką.
Zawsze chcieliśmy mieć 3 dzieci, ale syn jest tak żywiołowy, że jeśli będzie teraz córeczka, to prawdopodobnie na niej skończymy 🙂 ale okaże się jak to będzie w przyszłości
 
no to kciuki za przyrost 😃🤞🏻 ja w ogóle się nie czuję w ciąży, nic nie czuję, nic mi nie dolega i nie mogę jeszcze w to uwierzyć i oczywiście trochę mnie to martwi 😵‍💫
U mnie objawów też brak, może trochę częściej na siku chodzę 😉

Mam wyniki 🥹 Przyrost 150% 🥳
IMG_7979.jpeg


Orientujecie się do jakiej wartości TSH w pierwszym trymestrze jest ok? Zrobiłam dzisiaj, bo brałam Euthyrox w pierwszej ciąży i chciałam zobaczyć ile teraz mam. Wiem, że jedno to zakres referencyjny (tu się mieszczę), ale czasem optymalnie jest mieć mniej, jak np przy staraniach o ciążę. Lekarz dopiero w styczniu i nie wiem czy coś wcześniej powinnam z tym tematem podziałać 🤔
 
Ostatnia edycja:
U mnie objawów też brak, może trochę częściej na siku chodzę 😉

Mam wyniki 🥹 Przyrost 150% 🥳
Zobacz załącznik 1595853

Orientujecie się do jakiej wartości TSH w pierwszym trymestrze jest ok? Zrobiłam dzisiaj, bo brałam Euthyrox w pierwszej ciąży i chciałam zobaczyć ile teraz mam. Wiem, że jedno to zakres referencyjny (tu się mieszczę), ale czasem optymalnie jest mieć mniej, jak np przy staraniach o ciążę. Lekarz dopiero w styczniu i nie wiem czy coś wcześniej powinnam z tym tematem podziałać 🤔
Ja w poprzedniej ciąży miałam wynik podobny do twojego. Teraz 1,8 mi wyszło. Myślę że gin mi nic nie zaleci na to, ale dam znać, wizyta 27.12.
 
U mnie objawów też brak, może trochę częściej na siku chodzę 😉

Mam wyniki 🥹 Przyrost 150% 🥳
Zobacz załącznik 1595853

Orientujecie się do jakiej wartości TSH w pierwszym trymestrze jest ok? Zrobiłam dzisiaj, bo brałam Euthyrox w pierwszej ciąży i chciałam zobaczyć ile teraz mam. Wiem, że jedno to zakres referencyjny (tu się mieszczę), ale czasem optymalnie jest mieć mniej, jak np przy staraniach o ciążę. Lekarz dopiero w styczniu i nie wiem czy coś wcześniej powinnam z tym tematem podziałać 🤔
Chyba do 2.5 jest okej. Ja w pierwszej ciąży miałam okropne problemy z tsh 😔 na początku ciąży miałam tsh 14, a po 3 dniach już prawie 20 🤯 lekarze nie mogli mi dobrać dawki euthyroxu , bo ciągle było albo za mało albo za dużo 😐 na końcu ciazy brałam już dawkę 125 , a córka i tak urodziła się z niedoczynnoscia tarczycy 🥺 teraz badalam to mam tsh 2.2 i chyba sobie delikatnie podniose dawkę co drugi dzień 🤔
 
Ja Poprosze o zapisanie wizyty na 29.12. ❤️

Pytanie z innej beczki , czy któraś z was będzie miała rok po roku dzieci ?

Moja corka jest w trakcie 8 miesiąca , trochę się obawiam co to będzie 🙄

Ja bede miala i odkad dojezdzaja mnie mdlosci i sennosc zaczynam sie zastanawiac czy to byl na pew o dobry pomysl :p ale moja ma 3,5 m-ca, wiec jeszcze duzo spi i malo sie przemieszcza, wiec moge caly dzien lezec z nia a lozku i sie bawic :)
 
reklama
Chyba do 2.5 jest okej. Ja w pierwszej ciąży miałam okropne problemy z tsh 😔 na początku ciąży miałam tsh 14, a po 3 dniach już prawie 20 🤯 lekarze nie mogli mi dobrać dawki euthyroxu , bo ciągle było albo za mało albo za dużo 😐 na końcu ciazy brałam już dawkę 125 , a córka i tak urodziła się z niedoczynnoscia tarczycy 🥺 teraz badalam to mam tsh 2.2 i chyba sobie delikatnie podniose dawkę co drugi dzień 🤔
Ja mialam teraz 2,2. Lekarka nic na to nie powiedziala. Nigdy nie bralam Euthyroxu ani nic i w sumie to jeden z wyzszych wynikow w moim zyciu. Wyzej mialam tylko 3,96 w ciazy i tez nic z tym nie robili.
 
Do góry