reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

Ja w każdej ciąży byłam u nich przynajmniej 3 razy ;) A to moja 5 ciąża tutaj. W tej już byłam 2, a to dopiero 7 tydzień 🙉🙉

W ogóle dopiero spojrzałam na wypis z IP. Bąbel już ma 8,2mm a w czwartek miał 5mm :o:o:o
To co on je?! 🤣 Moj „byk” na jednym pomiarze niecale 4 mm, na drugim 4,1.

Co do szpitali. Wychodze z zalozenia, ze lepjej jechac jeden raz za duzo niz za pozno.
 
reklama
To co on je?! 🤣 Moj „byk” na jednym pomiarze niecale 4 mm, na drugim 4,1.

Co do szpitali. Wychodze z zalozenia, ze lepjej jechac jeden raz za duzo niz za pozno.
Nie wiem powiem Ci, dla mnie to szok że to tak wszystko się pięknie rozwija podczas kiedy beta sobie wesoło stoi w miejscu 🤷🤷

Ja też tak myślę. Dlatego wczoraj nawet nie czekałam, jak tylko zobaczyłam krew to pojechaliśmy z mężem na IP. Ja też teraz boję się każdego krwawienia ze względu na Acard i heparynę, nie chciałabym nagle zostać sama w domu z krwotokiem.
 
@Kitsune chyba jesteś jedyną osobą, która tyle czeka na wyniki niezależnie od laboratorium 🙈

Opłacało się ponarzekać na lekarza, bo wczoraj o 23.30 odpisał 😅 Mam u niego wizytę 05.01 - więc tak jak myślałam kupa czasu 🙃 Dobrze, że to okres świąteczny i sylwestrowy to szybko zleci 🤞
 
Nie wiem powiem Ci, dla mnie to szok że to tak wszystko się pięknie rozwija podczas kiedy beta sobie wesoło stoi w miejscu 🤷🤷

Ja też tak myślę. Dlatego wczoraj nawet nie czekałam, jak tylko zobaczyłam krew to pojechaliśmy z mężem na IP. Ja też teraz boję się każdego krwawienia ze względu na Acard i heparynę, nie chciałabym nagle zostać sama w domu z krwotokiem.
I bardzo dobrze, ze pojechalas. Kropek jest niemozliwy 😁
 
Hej sierpniowe mamy! 😁
Z tej strony sierpniowa mama 2019 i na razie wszystko wskazuje na to, że zostanę też sierpniowa mama 2024😁
Żeby było śmieszniej, sama jestem z sierpnia 🤭 sierpień rządzi! 😁

Ja tak jeszcze ostrożnie na wątku się witam, bo mam za sobą przejścia 🤯
Pierwsza ciąża bezproblemowa od poczęcia (nie wiemy jak to się stało 😅) aż do porodu. W tym roku zaczęliśmy się starać o rodzeństwo i pudło. Pierwszy cykl skończył się pustym jajem 🥺 potem po drodze były biochemy, aż w końcu lekarz mi włączył proga i acard i oto jestem obecnie w tyg 5+2, na monitoringu już byłam i jest pęcherzyk w macicy ale wiadomo, czekam jak na skazanie na kolejne wizyty w przyszłym tygodniu (tak, mam umówione 2🤣🤦‍♀️) i boję się, że znowu zobaczę tylko sam pęcherzyk 😪
Jako, że przez te poronienia robiłam sobie różne badania na własną rękę to w końcu odkryłam, że mam trombofilię i od wczoraj wjechały także zastrzyki z heparyna 😬 mam nadzieję, że nie będzie za późno 🙏

Ściskam Was mocno i życzę samych spokojnych bezproblemowych ciąż ❤️ sierpień to wspaniały miesiąc 🥰
 
Wszędzie piszą ze serduszko najwcześniej 5+5 🙈 chociaż powoli liczyłam że chociaż będzie zarodek już, ale no wcześnie jest.

Ide wieczorem to prawie jak 5+5 😂
@Kitsune to jest serio na prace doktorancka przypadek ten Twoj kropek 🫣 mowie Ci, ze to kciuki całego forum pomagają 😁 mam nadzieję, że dziecko urodzi sie zdrowe w sierpniu, a wszystko przez co musiałaś przejść zostanie tylko anegdotka. Ja tak opowiadam teraz o porodzie, chociaz wtedy nie bylo mi do śmiechu:p I serio nie wiem jak to sie dzieje, ze tylko Ty tyle czekasz na bete 🤦‍♀️🤯
 
Ide wieczorem to prawie jak 5+5 😂
@Kitsune to jest serio na prace doktorancka przypadek ten Twoj kropek 🫣 mowie Ci, ze to kciuki całego forum pomagają 😁 mam nadzieję, że dziecko urodzi sie zdrowe w sierpniu, a wszystko przez co musiałaś przejść zostanie tylko anegdotka. Ja tak opowiadam teraz o porodzie, chociaz wtedy nie bylo mi do śmiechu:p I serio nie wiem jak to sie dzieje, ze tylko Ty tyle czekasz na bete 🤦‍♀️🤯
To chyba tak specjalnie. Widzą moje nazwisko i zwlekają 🙈🙈 Wiem, że nie mam się co cieszyć bo wzrost jest mizerny, 2 tysiące w tydzień, ale mimo wszystko jest to światełko w tunelu 🥹
 
reklama
To chyba tak specjalnie. Widzą moje nazwisko i zwlekają 🙈🙈 Wiem, że nie mam się co cieszyć bo wzrost jest mizerny, 2 tysiące w tydzień, ale mimo wszystko jest to światełko w tunelu 🥹

Zawsze mówią że jak już na USG widać to jest ważniejsze. Więc trzymaj się tego co widzisz- a widzisz piękny rozwój z szybkim wzrostem i pędzącym serduszkiem. A wzrost na plus ♥️
 
Do góry