reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

Moja przez Luxmed przyszła na następny dzień o 8:30 dopiero i też szok, bo Luxmed zaszwe robił w ten sam dzień 😳
Ja z LuxMedu chyba tylko raz czekałam tak turbo długo, ale to do 1 w nocy. Teraz zrobiłam w ALABie, bo oni jako jedyni mają betę całościową, a nie tylko podjednostkę. Także zobaczymy czy będzie różnica
 
reklama
W Alabie mają chyba ze wynik do 3 dni przy becie 🙈
Na szczęście nie ;P 1 dzień roboczy. Także no muszą być dzisiaj wyniki
1702452172907.png


Chociaż szczerze mówiąc myślałam, że na wizytę będę miała. Ale wizyta na 10:15 to raczej nie ma szans, że się wyrobią :/
 
Ostatnia edycja:
Jest dużo lepiej aczkolwiek nadal są. Na wkładce widać no i na papierze. Ale już nie jest to to co wczoraj, że przy każdym podtarciu wielka plama krwi...


To już choć trochę spokojniej. :/ oby jak najszybciej zniknęły te plamienia. 🤞🏻No i Kropek na swoim miejscu, to najważniejsze 💪🏻 Chyba lubi być często podglądany :D
 
To już choć trochę spokojniej. :/ oby jak najszybciej zniknęły te plamienia. 🤞🏻No i Kropek na swoim miejscu, to najważniejsze 💪🏻 Chyba lubi być często podglądany :D
No ewidentnie. Śmiałam się wczoraj do męża, że jeszcze trochę to w szpitalu będę miała własną salę. Nawet akurat była ta lekarka, która mnie przyjmowała przy poprzednim poronieniu i mnie pamiętała 😅
 
No ewidentnie. Śmiałam się wczoraj do męża, że jeszcze trochę to w szpitalu będę miała własną salę. Nawet akurat była ta lekarka, która mnie przyjmowała przy poprzednim poronieniu i mnie pamiętała 😅
4 razy w jednej ciazy hospitalizacja… Jak podczas porodu lekarz zapytal jakie byly powody hospitalizacji to mialam biede wymienic 🙊😁
 
No ewidentnie. Śmiałam się wczoraj do męża, że jeszcze trochę to w szpitalu będę miała własną salę. Nawet akurat była ta lekarka, która mnie przyjmowała przy poprzednim poronieniu i mnie pamiętała 😅
to jak już sala to jeszcze w komplecie niech dadzą dobrego lekarza i sprawny sprzęt :D ale tylko na podglądanie, bez żadnego stresowania Mamy!

Daj znać jak będzie beta 🤞🏻
 
reklama
4 razy w jednej ciazy hospitalizacja… Jak podczas porodu lekarz zapytal jakie byly powody hospitalizacji to mialam biede wymienic 🙊😁
Ja w każdej ciąży byłam u nich przynajmniej 3 razy ;) A to moja 5 ciąża tutaj. W tej już byłam 2, a to dopiero 7 tydzień 🙉🙉

W ogóle dopiero spojrzałam na wypis z IP. Bąbel już ma 8,2mm a w czwartek miał 5mm :o:o:o
 
Do góry