reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2024

U mnie dzisiaj już piękna beta, prawie 600. Zrobiłam sobie też kwas foliowy i Bardzo dobry wynik, morfologia tez ok także jestem spokojna. W środę powtórka bety:)
 
reklama
Jestem po wizycie, wszystko dobrze, zarodek z serduszkiem ☺️ jeszcze nie takim „jak dzwon” ale wszystko wygląda dobrze do wieku ciąży :) następna wizyta 27.12☺️
A w domu totalny armagedon😅 te drugie dziecka muszą się już od zarodka adaptować do życia bez ciągłej asysty rodzica 😂
 
Jestem po wizycie, wszystko dobrze, zarodek z serduszkiem ☺️ jeszcze nie takim „jak dzwon” ale wszystko wygląda dobrze do wieku ciąży :) następna wizyta 27.12☺️
A w domu totalny armagedon😅 te drugie dziecka muszą się już od zarodka adaptować do życia bez ciągłej asysty rodzica 😂
A który to tydzien/dzień?
 
Dziewczyny, help. Chcę jutro zrobić betę w innym laboratorium (nie wiem czego oczekuję, ale jakoś kusi). Tylko mam teraz problem. Widzę, że jest beta L46 i L47. W Luxmedzie i diagnostyce cały czas robią mi tą L46. A w Alabie robię zawsze L47. Czy to jest jakaś różnica? Czy porównywanie tego ma sens? Ta L46 w alabie jest cholernie droga :/
 
Dziewczyny, help. Chcę jutro zrobić betę w innym laboratorium (nie wiem czego oczekuję, ale jakoś kusi). Tylko mam teraz problem. Widzę, że jest beta L46 i L47. W Luxmedzie i diagnostyce cały czas robią mi tą L46. A w Alabie robię zawsze L47. Czy to jest jakaś różnica? Czy porównywanie tego ma sens? Ta L46 w alabie jest cholernie droga :/
A nie masz możliwości zrobić bety w jakimś laboratorium przyszpitalnym? Najtaniej i najszybciej wyniki :)
 
A nie masz możliwości zrobić bety w jakimś laboratorium przyszpitalnym? Najtaniej i najszybciej wyniki :)
Nie za bardzo. Chcę tylko po prostu sprawdzić, czy na 100% w diagnostyce nie robią jakiegoś błędu w tych moich wynikach. Tak wiem, mało realne, ale sprawdzić nie zaszkodzi
 
reklama
Do góry