reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2024

L47:
1701714754293.png


L46
1701714788889.png


W LuxMedzie cały czas robią to L46. W Alabie zawsze robiłam L47
 
reklama
Chyba L47 to jest „właściwe” beta hcg, L46 to jest jakieś HCG z tego co rozumiem czyli ogólnie, nie podjednostka beta. Czy ktoś jeszcze mógłby się wypowiedzieć??
 
Chyba L47 to jest „właściwe” beta hcg, L46 to jest jakieś HCG z tego co rozumiem czyli ogólnie, nie podjednostka beta. Czy ktoś jeszcze mógłby się wypowiedzieć??
Pierwszy raz w ogóle widzę, że są dwie różne bety. Nie miałam o tym pojęcia 😅 W każdym razie w LuxMedzie zawsze dostaję skierowania na tą L46. I zastanawiam się, czy jak zrobię tą L47 to wynik może być inny, czy będzie taki sam i czy można je porównywać w ogóle
 
Wiesz co przeczytałam to jeszcze raz ze str alabu. Oba są opisane jako beta hcg. Nie chce cię wprowadzać w błąd, ale nie rozumiem zamysłu 🙈😂
 
Wiesz co przeczytałam to jeszcze raz ze str alabu. Oba są opisane jako beta hcg. Nie chce cię wprowadzać w błąd, ale nie rozumiem zamysłu 🙈😂
Dla mnie to jest w ogóle teraz zagwozdka, że są dwie różne a opisy podobne 😂😂😂 Co ciekawe robiłam u nich w poprzedniej ciąży cały czas L47 i nawet się nie zorientowałam 🙈🙈

1701715719220.png


Ciekawostka - czyli kompletnie nie ma sensu porównywać jednej z drugą.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Apropos bety... Jak to z nią w końcu jest? Ona zwalnia od 1000 czy jak przekroczy 6000? Ostatni wynik (piątek) miałam 2353. I zastanawiam się czy jest sens ją badać. Jedyne co przemawia za to zobaczyć czy rośnie po tym przeziębieniu. No ale wlasnie, skoro moze nie miec juz szalowych wartosci to warto?
 
Do góry