reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
U mnie córka jak już zaśnie to nie trzeba chodzić na palcach. Można jej gadać nad głową, suszarka obok suszy i nic. Problem jest żeby poszła spać.

U nas bywa różnie, ten sen nie jest jeszcze idealny u niego i też zdarzają się problemy z zaśnięciem. Wyszukuje tyle powodów żeby tylko nie iść spać, że jestem pod wrażeniem 😅
 
Dzień dobry w sobotę 😁 niby spałam 11 godzin ale takie głupoty mi się śniły 😵‍💫 byłam na jakichś wakacjach z moim nieżyjącym tatą, ktoś mnie pobił na jakimś polu potem ja kogoś pobiłam w lesie 🤯🤯🤯 wcale się nie czuję wypoczęta, zresztą nawet mój smartwach mówi, że jakoś snu była lipna 🙄 ehh, a liczyłam, że jednak wykrzesam z siebie jakąś energię dzisiaj 😂
Zobaczcie jaki tort na babyshower znalazłam 🤣
 

Załączniki

  • IMG_4489.jpeg
    IMG_4489.jpeg
    69,3 KB · Wyświetleń: 92
Cześć dziewczyny 🙂

Nadrobiłam i w końcu udało mi się doczytać do końca Wasze wpisy 🙃

Będę wdzięczna jeśli uda się dołączyć do Was do grupy zamkniętej 🙏 @AnnMar88 mogę prosić o dopisanie do listy?

W tym roku kończę 36 lat i jest to moja pierwsza ciąża.

Ostatnią wizytę miałam we wtorek wtedy maluszek miał 2,57 cm. Obecnie jestem w 11 tyg. 10+1. Wstępnie wpisany termin porodu to 17.08 😊, badanie prenatalne mam wyznaczone 31.01.

Moja ciąża jest praktycznie bez objawów poza tym, że trochę wiecej śpię. Jednak pierwsze tygodnie nie były łatwe, gdyż szalała burza hormonów i mocno bałam się czy wszystko jest dobrze, ale wynika to też z tego, że staraliśmy sie dość długo i bardzo nam zależało aby wszystko się udało ❤️ Jestem z tych co chodziły prawie co tydzień do lekarza 😉 Obecnie samopoczucie dużo lepsze i nawet mam więcej energii.

Miło mi u Was zagościć i gratulacje wszystkim przyszłym mamom 😊
 
reklama
Do góry