reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
Gratuluję i zazdroszczę, że niektóre już po prenatalnych, a niektóre znają już płeć. 💖💖 Ja w ciąży z synem nie miałam żadnych mdłości, wymiotów, nic z tych rzeczy. Jedynie ból piersi na początku ale co to za objaw 😉 a no i spanie, wtedy mogłam kiedy chciałam. Teraz wykorzystuje drzemki małego. Dowiem się w poniedziałek czy te moje problemy żołądkowe to objaw jakiejś choroby czy urok ciąży. Jeśli to drugie, to współczuję sama sobie.
 
Ja to specjalnie zrobiłam, żeby przetestować czy internety mówią prawdę, że mycie zębów przed badaniem zaburza wynik glukozy i okazało się, że tak! Moje 3 ostatnie wynik z jakichś 2-3 lat to było 99, 97, 99, a teraz 79, więc spora różnica. W poprzedniej ciąży właśnie mi wyszło 99 i już mi pisał skierowanie na obciążenie, więc mimo dyskomfortu zaryzykowałam i się opłaciło 😁

Nie wiedziałam, że mycie zębów ma wpływ na wynik 😱😱😱
 
Jeszcze mi się przypomniało, że ten wspaniały lekarza na NFZ powiedział mi że nie mogę teraz współżyć. Nie za bardzo biorę cokolwiek co mi powiedział na poważnie ale tak teraz siedzę i myślę „dlaczego?” . I sorry za intymne pytanie ale czy u Was dużo się zmieniło? 🫣
Ja w poprzedniej ciąży miałam zakaz współżycia ze względu na podejrzenie skracającej się szyjki. Trzymam się tego zakazu i w tej ciąży. Tak zapobiegawczo 🤣🤪 A tak serio. U mnie libido poziom -17392 🤷🏻‍♀️
 
reklama
Do góry