reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

Dziewczyny, czy Wam tez tak zasuwa serducho? Mam raczej, jak na siebie, niskie cisnienie. Tak okolo 100/60. I puls okolo 100, ale zdarza sie ze jest powyzej i wtedy dudni jak wsciekle. Najgorzej jest po posilku. Dzisiaj mialam tetno 133 i plytki przy tym oddech. No i kolatanie. Jak odpoczywam jest ok. Nie przekracza 90.
 
reklama
Dziewczyny, czy Wam tez tak zasuwa serducho? Mam raczej, jak na siebie, niskie cisnienie. Tak okolo 100/60. I puls okolo 100, ale zdarza sie ze jest powyzej i wtedy dudni jak wsciekle. Najgorzej jest po posilku. Dzisiaj mialam tetno 133 i plytki przy tym oddech. No i kolatanie. Jak odpoczywam jest ok. Nie przekracza 90.
nie zmeczyłaś się czymś?
 
Moglam. Bo maszerowalam albo w domu jak cos robie to tez mi sie tak dzieje. Ale zeby az tak? No i od kilku dni jest gorzej. Nie to, ze mam dusznosci ale taki plytki oddech wtedy.
a kiedy masz nastepną wizyte? Myślę, ze warto to omówic z lekarzem. Bo generalnie w ciąży można mieć takie objawy i będą one normalne, ale mówiąc szczerze wydawało mi się, że to na bardziej zaawansowanym etapie ciazy- gdy płód jest większy i zaczyna naciskac na organy, a serce musi pompować dużo więcej krwi
 
a kiedy masz nastepną wizyte? Myślę, ze warto to omówic z lekarzem. Bo generalnie w ciąży można mieć takie objawy i będą one normalne, ale mówiąc szczerze wydawało mi się, że to na bardziej zaawansowanym etapie ciazy- gdy płód jest większy i zaczyna naciskac na organy, a serce musi pompować dużo więcej krwi
W pierwszej ciazy tak mialam juz w 8 tc. Ale mialam cisnienie w druga strone - wysokie. Bylam u kardiologa, mialam zalecony tylko pomiar cisnienia. Ja swoj naturalny puls tez mam wyzszy. Taki tez do 100. Ale jak juz powyzej to czuje. No ale teraz to przegiecie. Wizyta w Lodzi w poniedzialek.
 
W pierwszej ciazy tak mialam juz w 8 tc. Ale mialam cisnienie w druga strone - wysokie. Bylam u kardiologa, mialam zalecony tylko pomiar cisnienia. Ja swoj naturalny puls tez mam wyzszy. Taki tez do 100. Ale jak juz powyzej to czuje. No ale teraz to przegiecie. Wizyta w Lodzi w poniedzialek.
Ja mam co jakiś czas takie uczucie kołatania, ale trochę odpocznę i wraca do normy. Póki co się tym nie martwiłam jakoś specjalnie, serce się musi przestawić - tak sobie pomyślałam 😅 ciśnienie mam niskie jak mierze, więc liczę że się ustabilizuje i to.
 
Ja mam co jakiś czas takie uczucie kołatania, ale trochę odpocznę i wraca do normy. Póki co się tym nie martwiłam jakoś specjalnie, serce się musi przestawić - tak sobie pomyślałam 😅 ciśnienie mam niskie jak mierze, więc liczę że się ustabilizuje i to.
No to brzmi podobnie. Jak siedze/leze mam takie zazwyczaj 90. Rzadko dobija 100. Jak spie nie przekracza 70. Cisnienie niskie. Max mialam 110/70. No chyba, ze u lekarza mierze to wiadomo 😁
 
reklama
Omg miałam tydzień powrotu do życia a dziś znowu migrena... znów spędzę dzień w łóżku 😭😭😭
Co miałam za koszmary w nocy, jakieś dzikie psy... ucieczki... zazdroszczę tym, które mają sny erotyczne 🤣👌
 
Do góry