reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

A czy któraś z Was nie przechodziła cytomegali i ma dziecko w żłobku/przedszkolu? Ja właśnie nie przechodziłam przed ciążą (przynajmniej we wrześniu miałam negatywny wynik i teraz będę robić Cytomegalie i się zastanawiam czy faktycznie dzieci tak przenoszą jak mówi internet i jaki będzie wynik).
Ja też w 1. ciąży byłam negatywna, a teraz jeszcze nie wiem. Córka od kwietnia w złobku :D
 
reklama
Ja ani toxo ani cytomegalii nie przechodziłam i wiadomo, że boję się, że akurat w ciąży się zarażę 🙄 Moja córka ma dużo kontaktu z kuzynami, którzy chodzą do przedszkola/szkoły, ale mam nadzieję, że jednak nas ominie 🙈
 
Strasznie jesteśmy biedne z tymi cytomegaliami, ja toxo też nie przechodziłam w 1 ciąży..Tez muszę jutro zbadać. Najlepiej byłoby się schować pod kołdrę i nie wychodzić żeby nic nie złapać, ale nie jest to możliwe posiadając małe dzieci i chcąc zachować zdrowie psychiczne.
 
Hej
Witam sie skromnie. 😊 Mam nadzieję że zostanę tu do końca . Do porodu. Ostatnio to życie idzie mi pod górkę miałam dwa poronienie , ostatnie we wrześniu br i bum w grudniu tescik pozytywny. Szok . Moje przerażenie że jak to ? Tak szybko ? Znowu strach ... Zrobiłam betę jedna potem druga piękny przyrost bo ponad 100% progesteron też piękny. Oczywiście moja radość zmalala jak zauważyłam krew... Niewielka ... Ale była .wizyta u lekarza nic nie widzi niepokojącego . Wzięłam odrazu progesteron besisn i luteinke dopochwowo .. i tak chodziłam chodziłam do wizyty które sie odbyła wczoraj 😊😊😊 termin 10.08.2024
Jestem obecnie 6t6dz😊😊😊 mam ogromną nadzieję że zostanie z nami do końca i będę tulić maleństwo w sierpniu 🥰
 

Załączniki

  • IMG_20231221_084355166_HDR.jpg
    IMG_20231221_084355166_HDR.jpg
    2 MB · Wyświetleń: 82
Ostatnia edycja:
Ja po wizycie. Ciążowy jest, żółtkowy jest, zarys zarodka też, ale tętna jeszcze nie widać. Gin powiedziała, że za słaby sprzęt ma do oceny. Wychodzi mi 6+0, ewentualnie 5+6. Powiedziała, że raczej 5+6. Torbiel mi urosła centymetr od zeszłego tygodnia i stąd moje bóle. Po porannym plamieniu śladu już nie ma, powiedziała, że szyjka czysta, więc musiało to być coś z pochwy. Założyła mi kartę ciąży i zleciła komplet badań, ale to na spokojnie zrobię pod koniec roku.
Święta będą trochę spokojniejsze 😊
 
reklama
Do góry