reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

Obudziłam się dzisiaj z nieustającym kłującym bólem w podbrzuszu po lewej stronie (z lewego jajnika miałam owulkę i na tym też jajniku zrobiła mi się torbiel po niej). Jak zobaczyłam na papierze toaletowym lekko zabarwioną wydzielinę to się mocno wystraszyłam, bo jestem już na luteinie 2x1. Miałam iść na wizytę za tydzień w 7+0, ale już ją przeniosłam na dzisiaj w 6+0. Trzymajcie kciuki, bo panikuję, że albo ciąża się źle rozwija co mi siedzi w głowie od samego początku lub, że to cp. Wizytę mam o 14 i chyba zdążę do niej osiwieć ☹️
wszystko będzie dobrze🤞🏻🤞🏻🤞🏻 trzymam kciuki, do 14 już bliżej niż dalej, i będziesz mogła się uspokoić jak usłyszysz, że wszystko ok🙂
 
reklama
Wolę już tam nie wracać... Ostatnio nic szefowej nie pasuje i ma wieczne problemy o wszystko... A tego 4 stycznia mam wizytę po 10 i wiem, ze zaraz będzie znowu marudzić, ze muszę wyjść w trakcie pracy, ale zwyczajnie mi na to nie pozwoli 😓
popieram dziewczyny, lepiej weź zwolnienie na te dwa dni od innego lekarza, żebyś sobie jeszcze nie nabruździła dodatkowo przed samym pójściem na zwolnienie ciążowe 😉
 
A czy któraś z Was nie przechodziła cytomegali i ma dziecko w żłobku/przedszkolu? Ja właśnie nie przechodziłam przed ciążą (przynajmniej we wrześniu miałam negatywny wynik i teraz będę robić Cytomegalie i się zastanawiam czy faktycznie dzieci tak przenoszą jak mówi internet i jaki będzie wynik).
 
A czy któraś z Was nie przechodziła cytomegali i ma dziecko w żłobku/przedszkolu? Ja właśnie nie przechodziłam przed ciążą (przynajmniej we wrześniu miałam negatywny wynik i teraz będę robić Cytomegalie i się zastanawiam czy faktycznie dzieci tak przenoszą jak mówi internet i jaki będzie wynik).
Ja nie przechodziłam, przy 1 ciąży negatywne. Młoda w żłobku od sierpnia.
Dzisiaj zrobione badania, zobaczymy.
 
A czy któraś z Was nie przechodziła cytomegali i ma dziecko w żłobku/przedszkolu? Ja właśnie nie przechodziłam przed ciążą (przynajmniej we wrześniu miałam negatywny wynik i teraz będę robić Cytomegalie i się zastanawiam czy faktycznie dzieci tak przenoszą jak mówi internet i jaki będzie wynik).
Ja chyba przy 1 ciąży nie robiłam lub nie pamiętam. A teraz mi lekarka zleciła bo mam syna w żłobku i wyszedł dodatni wynik IGG, czyli przeszłam.
 
Obudziłam się dzisiaj z nieustającym kłującym bólem w podbrzuszu po lewej stronie (z lewego jajnika miałam owulkę i na tym też jajniku zrobiła mi się torbiel po niej). Jak zobaczyłam na papierze toaletowym lekko zabarwioną wydzielinę to się mocno wystraszyłam, bo jestem już na luteinie 2x1. Miałam iść na wizytę za tydzień w 7+0, ale już ją przeniosłam na dzisiaj w 6+0. Trzymajcie kciuki, bo panikuję, że albo ciąża się źle rozwija co mi siedzi w głowie od samego początku lub, że to cp. Wizytę mam o 14 i chyba zdążę do niej osiwieć ☹️
Trzymamy kciuki za dobre wiadomości i spokojną głowę na święta 🤞
 
hej- trochę mnie nie było ale przynoszę mały update. 4.12 - pierwsze USG - był to 5 tydzień - jeden pęcherzyk - bez zarodka .
Wczoraj -21.12 - drugie USG - jest i zarodek z bijącym serduszkiem - a obok niego drugi taki sam 😳.
Ciąża bliźniacza - dwuowodniowa- dwukosmówkowa.
Czy szok? Być może 😅
Czy się popłakałam z przerażenia ? Całkiem możliwe 😳
Na tą chwilę jest z nimi ok wszytsko. Następne USG 18.01.
No i mamy grupowe bliźniaki 🥳
 
reklama
hej- trochę mnie nie było ale przynoszę mały update. 4.12 - pierwsze USG - był to 5 tydzień - jeden pęcherzyk - bez zarodka .
Wczoraj -21.12 - drugie USG - jest i zarodek z bijącym serduszkiem - a obok niego drugi taki sam 😳.
Ciąża bliźniacza - dwuowodniowa- dwukosmówkowa.
Czy szok? Być może 😅
Czy się popłakałam z przerażenia ? Całkiem możliwe 😳
Na tą chwilę jest z nimi ok wszytsko. Następne USG 18.01.
o jaaaaa szoook, tez byłabym przerażona, ale bliźniaki to jedak super sprawa 🤣
trzymam kciuki za Was 💜
 
Do góry