reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
Hejka dziewczyny chciałabym się do was dołączyć jako sierpniowa mamusia. Wizytę mam 11.12 i następna 21.12. Kalendarz niby mi pokazuje wstępnie na 10.08 rozwiązanie. Narazie jestem po jednej becie i progu w poniedziałek rano idę ponownie by mieć na wizyte z czym iść. Zastanawia mnie jedna sprawa czy mi jakoś pomożecie odnośnie mojego proga czy nie jest on za niski, niby w normie, ale nigdy nie wiadomo. Jest to moja pierwsza ciąża po ponad roku starań. Witam wszystkie mamusie 🥰
 

Załączniki

  • Screenshot_2023-12-09-16-31-37-971_com.google.android.apps.docs-edit.jpg
    Screenshot_2023-12-09-16-31-37-971_com.google.android.apps.docs-edit.jpg
    27,7 KB · Wyświetleń: 83
Hejka dziewczyny chciałabym się do was dołączyć jako sierpniowa mamusia. Wizytę mam 11.12 i następna 21.12. Kalendarz niby mi pokazuje wstępnie na 10.08 rozwiązanie. Narazie jestem po jednej becie i progu w poniedziałek rano idę ponownie by mieć na wizyte z czym iść. Zastanawia mnie jedna sprawa czy mi jakoś pomożecie odnośnie mojego proga czy nie jest on za niski, niby w normie, ale nigdy nie wiadomo. Jest to moja pierwsza ciąża po ponad roku starań. Witam wszystkie mamusie 🥰
W którym tygodniu jesteś?
 
Dziś 5 tydzień się zaczął według ostatniej miesiączki.
Wszystko w normie. Ale ja po takiej becie bym myślała czy to nie bliźniaki hihi 😁😁 oczywiście lekarz ci powie czy dobrze ale jak wpiszesz w internet są widełki bardzo rozległe dla 5 tygodnia od 217 do prawie paru tysięcy
 
Wszystko w normie. Ale ja po takiej becie bym myślała czy to nie bliźniaki hihi 😁😁 oczywiście lekarz ci powie czy dobrze ale jak wpiszesz w internet są widełki bardzo rozległe dla 5 tygodnia od 217 do prawie paru tysięcy
Jakby były bliźniaki to bym była mega szczęśliwa. Ale dobra troszkę się uspokoiłam, ale i tak w poniedziałek lecę do lekarza dla spokoju głowy 🥰🥰
 
A czemu ziele angielskie i tymianek? Ja jem wszystko oprócz surowego mięsa ryby i jaj, których i bez ciąży nie jadam😂grzybowa też będę jeść i wszystko z grzybami i kapustą o ile nudności pozwolą 🫣 za to zaczęła mnie boleć 8, która NIGDY nie bolała, więc bardziej się zastanawiam co teraz 😐 moje życie to ostatnio kompilacja nieszczęśliwych wypadków 😮‍💨
 
reklama
A czemu ziele angielskie i tymianek? Ja jem wszystko oprócz surowego mięsa ryby i jaj, których i bez ciąży nie jadam😂grzybowa też będę jeść i wszystko z grzybami i kapustą o ile nudności pozwolą 🫣 za to zaczęła mnie boleć 8, która NIGDY nie bolała, więc bardziej się zastanawiam co teraz 😐 moje życie to ostatnio kompilacja nieszczęśliwych wypadków 😮‍💨
O tymianku zakodowałam w pierwszej ciazy i to chyba dlatego, ze... niecierpie tymianku :D A o zielu mignelo mi gdzies, zeby ograniczyc. Ale to wystarczylo, zeby moja glowa weszla w tryb ERROR😂
 
Do góry