reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

Dziewczyny, z racji tego, ze zblizaja sie swieta to pojawia sie tez u nas temat co jesc, czego nie jesc. Przyznaje, ze w pierwszej ciazy strasznie swirowalam na punkcie jedzenia 🙊 Chciaz w sumie… Chodzi za mna ciagle pesto 🤤 Raz zajadalam a teraz czytam, ze niby sie nie powinno 🤷🏼‍♀️ Wiadomo - surowe mieso, sery plesniowe, surowe jaja odpuszczamy. Tymianek chyba tez odpada jako przyprawa. Uwazacie na to co jecie, czy raczej nie?
 
reklama
Dziewczyny, z racji tego, ze zblizaja sie swieta to pojawia sie tez u nas temat co jesc, czego nie jesc. Przyznaje, ze w pierwszej ciazy strasznie swirowalam na punkcie jedzenia 🙊 Chciaz w sumie… Chodzi za mna ciagle pesto 🤤 Raz zajadalam a teraz czytam, ze niby sie nie powinno 🤷🏼‍♀️ Wiadomo - surowe mieso, sery plesniowe, surowe jaja odpuszczamy. Tymianek chyba tez odpada jako przyprawa. Uwazacie na to co jecie, czy raczej nie?
Ja wykluczam tylko surowiznę no i alkohol :D A że cukrzyca ciążowa zapewne zaraz wyjdzie to czeka mnie fit lifestyle :p
 
Dziewczyny, z racji tego, ze zblizaja sie swieta to pojawia sie tez u nas temat co jesc, czego nie jesc. Przyznaje, ze w pierwszej ciazy strasznie swirowalam na punkcie jedzenia 🙊 Chciaz w sumie… Chodzi za mna ciagle pesto 🤤 Raz zajadalam a teraz czytam, ze niby sie nie powinno 🤷🏼‍♀️ Wiadomo - surowe mieso, sery plesniowe, surowe jaja odpuszczamy. Tymianek chyba tez odpada jako przyprawa. Uwazacie na to co jecie, czy raczej nie?
To co wypisałaś, plus niestety nie zjem na święta zupy grzybowej na którą czekam cały rok 🥹 Ale dla maleństwa wszystko, zjem sobie jak już będę mogła ☺️☺️
 
To co wypisałaś, plus niestety nie zjem na święta zupy grzybowej na którą czekam cały rok 🥹 Ale dla maleństwa wszystko, zjem sobie jak już będę mogła ☺️☺️


Nadrobisz w późniejszym etapie :)) ja jjem wszystko, prócz tych serow pleśniowych -ich w sumie nigdy nie jadlam, surowych jaj, surowego mięsa, surowej ryby. Nawet dogadzam sobie sushi bez dodatku ryby.
 
Nie wiem czy to miała być odpowiedz na mojego posta, ale tak w przypadku odklejenia kosmówki warto podać progesteron tak samo w przypadku iugr również wspomóc można się progesteronem. Pisałam o podawaniu progesteronu na podstawie jedynie wynikow badań w 1 trymestrze, wówczas gdy nie przyjmowało się go przed 1 trymestrem. Odklejenie kosmówki nie diagnozuje się na podstawie wyników progesteronu.
Zacytowałam Twój post, bo z niego zrozumiałam, że uważasz, że w I trymestrze podaje się tylko w przypadku niedomogi (jako kontynuacja leczenia wdrozonego od owulacji).
 
Dziewczyny, z racji tego, ze zblizaja sie swieta to pojawia sie tez u nas temat co jesc, czego nie jesc. Przyznaje, ze w pierwszej ciazy strasznie swirowalam na punkcie jedzenia 🙊 Chciaz w sumie… Chodzi za mna ciagle pesto 🤤 Raz zajadalam a teraz czytam, ze niby sie nie powinno 🤷🏼‍♀️ Wiadomo - surowe mieso, sery plesniowe, surowe jaja odpuszczamy. Tymianek chyba tez odpada jako przyprawa. Uwazacie na to co jecie, czy raczej nie?
Ja ogólnie jem wszystko poza surową rybą i mięsem. Sery pleśniowe są w większości robione na pasteryzowanym mleku więc bezpieczne.
 
reklama
Do góry