reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Ja z jedzeniem mam taki problem, że dobrze czuje się głównie po bułkach z serem, makaronie, samych węglowodanach. Warzywa jeszcze w miarę ok, ale owoce czy soki odpadają, jedynie grapefruit wejdzie w miarę. A przed ciążą nie jadłam białego pieczywa, glutenowych rzeczy, piłam własnoręcznie robione soki z warzyw i owoców... Masakra, czuje się teraz taka ciężka 🙉 A mąż się śmieje, że po porodzie nasze dziecko będzie wyglądało jak bułka :p
Dobre! I takiej pięknej, wypieczonej i okrąglutkiej a przede wszystkim zdrowej Bułeczki Wam życzę :)
 
reklama
Hej dziewczyny!
Miło Was poznac! ☺️

Na dzień dzisiejszy mój kalendarzyk wykazuje 11t6d ciąży 🥰

Termin porodu mój ginekolog wyznaczył termin na 15.08, ale dzisiaj miałam pierwsze prenatalne usg i dowiedziałam się, że jednak Pani doktor wykonująca usg twierdzi, ze bardziej 11.08.

Na badaniach wszystko dobrze, wiec to najważniejsze!!!
Ale mam do Was pytanie 😏
Wcześniej nie pytalam ginekologa o plec, bo wydawało mi się to za wczesnie. Dokładnie tydzień temu miałam wizytę u mojego lekarza (który bardzo pomógł nam przy zajściu w ciaze), sam z siebie, powiedział ze skłaniał by się bardziej ku dziewczynce, po tym co widzi, określił to jako „ziarenko kawy”. Natomiast dzisiaj Pani wykonująca usg powiedziała, ze uważa ze chłopak (nawet zaznaczyła łapką), ale jeszcze nie wpisuje bo trochę wczesnie.
Wiem, ze to nadal wczesnie, ale ciekawość zżera 😂😂
A wy co widzicie na zdjęciu z dziś?
 

Załączniki

  • EE70DBC3-238D-4AAA-8D1A-9EDE70088D81.jpeg
    EE70DBC3-238D-4AAA-8D1A-9EDE70088D81.jpeg
    827,2 KB · Wyświetleń: 95
Hej dziewczyny!
Miło Was poznac! ☺️

Na dzień dzisiejszy mój kalendarzyk wykazuje 11t6d ciąży 🥰

Termin porodu mój ginekolog wyznaczył termin na 15.08, ale dzisiaj miałam pierwsze prenatalne usg i dowiedziałam się, że jednak Pani doktor wykonująca usg twierdzi, ze bardziej 11.08.

Na badaniach wszystko dobrze, wiec to najważniejsze!!!
Ale mam do Was pytanie 😏
Wcześniej nie pytalam ginekologa o plec, bo wydawało mi się to za wczesnie. Dokładnie tydzień temu miałam wizytę u mojego lekarza (który bardzo pomógł nam przy zajściu w ciaze), sam z siebie, powiedział ze skłaniał by się bardziej ku dziewczynce, po tym co widzi, określił to jako „ziarenko kawy”. Natomiast dzisiaj Pani wykonująca usg powiedziała, ze uważa ze chłopak (nawet zaznaczyła łapką), ale jeszcze nie wpisuje bo trochę wczesnie.
Wiem, ze to nadal wczesnie, ale ciekawość zżera 😂😂
A wy co widzicie na zdjęciu z dziś?
super ze wszystko dobrze to najważniejsze 🥰
 
Dziewczyny a macie tak, że po ciężkim stosującym dniu wasz brzuch robi się większy niż rano i nadodstek twardnieje i trochę tak pobolewa? Pamiętam, że w pierwszych ciążach miałam wzdęcia na wieczór ale teraz jak w ciągu dnia ostro latam u pracuje brzuch mi potrafi wywalić i o 15 a rano jest w miarę...a jak u Was ?
 
Dziewczyny a macie tak, że po ciężkim stosującym dniu wasz brzuch robi się większy niż rano i nadodstek twardnieje i trochę tak pobolewa? Pamiętam, że w pierwszych ciążach miałam wzdęcia na wieczór ale teraz jak w ciągu dnia ostro latam u pracuje brzuch mi potrafi wywalić i o 15 a rano jest w miarę...a jak u Was ?
Ja mam podobnie, tylko mnie nie pobolewa. Rano brzuszka nie widać wcale, a mniej więcej od 14 rośnie i wieczorem wygląda co najmniej na 5 miesiąc 🤣 rano wszystko wraca do normy
 
Ja mam podobnie, tylko mnie nie pobolewa. Rano brzuszka nie widać wcale, a mniej więcej od 14 rośnie i wieczorem wygląda co najmniej na 5 miesiąc 🤣 rano wszystko wraca do normy
No ja to wtedy aż spodnie muszę rozpinać..dodatkowo jadę na ferie z dziećmi j znajomymi, którzy nic nie wiedzą i teraz jak ja go ukryje:)
 
reklama
Nie jem mięsa od 14 lat. Ginekolog nie widzi problemu, włączył suplement VegeVit B12 i do przodu ;)
Super nie jestem sama, juz myślałam, że coś nie tak jestze mną 🤣🤣 bo niektórzy to mnie cisną, a czemu nie jem mięsa, a w ciąży przecież TRZEBA, MUSISZ... jeeeeju jak mnie to wkurza 🤦 mój organizm ogolnie źle reaguje na mięso w każdej postaci wiec całkowicie zrezygnowałam kilka lat temu i dobrze mi z tym ale wkurzają mnie ludzie z gadkami i wmawianiem, że cos musze 🤦
 
Do góry