reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Łóżko i ciepła kołderka :D

Do nosa może sobie kupić spray Fitonasal. Na wyciągach ziołowych, mozna śmiało go stosować go w ciąży. Na gardełko coś nawilżającego do ssania, np na poroście islandzkim, możesz też je płukać.

Zdrówka życzę :)
Dziękuję kołdry są dwie bo mega mi zimno .. dzisiaj doszedł taki ból głowy... Nie mogę go zwalczyć...muszę wziąsc apppappp już nie mogę wytrzymać 😔
 
Dziękuję kołdry są dwie bo mega mi zimno .. dzisiaj doszedł taki ból głowy... Nie mogę go zwalczyć...muszę wziąsc apppappp już nie mogę wytrzymać 😔
Dużo zdrówka ❤️ ja ostatnio tez przechodziłam przeziębienie i tydzień leżałam w domu, bo nie mogąc zażywać żadnych leków musiałam „leczyć” się owocami i warzywami, które niezbyt szybko chciały postawić mnie na nogi. Wiem, że można używać całą serie *spam* w ciąży. Nie są to co prawda leki, a suplementy diety, ale zawsze jakieś tam wsparcie organizmu jest. Ja piłam tez gripovita mama (herbatka owocowa) i nie wiem czy to siła mojego wmawiania sobie, że pomaga, czy faktycznie jakieś tam jej wspierające działanie sprawiło, że po tygodniu przeziębienie mnie opuściło. Jakby się choroba rozkręciła, to lekarz, chociaż ja do dwóch dzwoniłam i każdy mówił, ze nic nie mogę brać i mam się leczyć właśnie takimi wspomagaczami w postaci suplementów czy herbatek dla kobiet w ciąży, owocami i czosnkiem 😅
 
Dużo zdrówka ❤️ ja ostatnio tez przechodziłam przeziębienie i tydzień leżałam w domu, bo nie mogąc zażywać żadnych leków musiałam „leczyć” się owocami i warzywami, które niezbyt szybko chciały postawić mnie na nogi. Wiem, że można używać całą serie *spam* w ciąży. Nie są to co prawda leki, a suplementy diety, ale zawsze jakieś tam wsparcie organizmu jest. Ja piłam tez gripovita mama (herbatka owocowa) i nie wiem czy to siła mojego wmawiania sobie, że pomaga, czy faktycznie jakieś tam jej wspierające działanie sprawiło, że po tygodniu przeziębienie mnie opuściło. Jakby się choroba rozkręciła, to lekarz, chociaż ja do dwóch dzwoniłam i każdy mówił, ze nic nie mogę brać i mam się leczyć właśnie takimi wspomagaczami w postaci suplementów czy herbatek dla kobiet w ciąży, owocami i czosnkiem 😅
A no właśnie dziękuję Ci na pewno dozuje się dochodzi do siebie tylko na warzywach owocach a mi jeszcze nic nie wchodzi w nocy wymioty... Jak mocniej chce wydmuchać nos to nie radzę sobie i wymioty mam nie mogę tego powstrzymać. Jak katar spływa po gardle to zawsze rano oczyszczam sobie z gardła tak po dorosłemu 🤭☺️ wiadomo jak ale dzisiaj nie mogłam bo wymioty były tak silne że zostałam i tak z pustyń żołądkiem ... Wracając rano z dworu nawet nie mogłam wejść na swoje piętro musiałam siadać na schodach na dwa razy, bo kręciło mi się w głowie tak mnie osłabiły te wymioty.wiec potem zjadłam bułkę z masłem z odrobiną czosnku
 
reklama
Ja zawsze z mężem, gin nawet sama go woła z poczekalni 😂bo przecież jak to tak żeby tata nie uczestniczył w badaniach i rozmowach
Ja na te pierwsze nie brałam go, ale jeczy mi o tym dużym i powiedziałam że die zastanowie :)Na bank nagrywam mu i zdjęcia pokazuje. U mnie usg jest co wizyta więc coś zawsze widzimy :)Na pierwszej wizycie też vyl sam pęcherzyk a potem już jak to mój mówi nasza Fasola:)
 
Do góry