reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

U mnie trwa 13tc. Póki co wiedzą nasi rodzice i moja dobra koleżanka. Wczoraj po prenatalnym powiedzieliśmy synowi (8lat). W pracy też wiedza bo od tego tyg jestem na L4.

Mam pytanie do wieloródek. W którym tc tak najwcześniej czułyście ruchy? Ja już mam omamy a to przecież niemożliwe, tym bardziej że do chudych nie należę.
Ok 17tyg. Musi mieć już spore rozmiary,takiej kruszynki,która ma pare cm nie da się czuć.
 
reklama
boziu jak tak czytam te wpisy wasze to aż boję się na to USG. Już widzę jak będę się stresować. Tak samo jak przed tym drugim jak włożyła i zaczęła szukać zarodka ale na szczęście znalazła 7mm i serduszko biło
 
U mnie trwa 13tc. Póki co wiedzą nasi rodzice i moja dobra koleżanka. Wczoraj po prenatalnym powiedzieliśmy synowi (8lat). W pracy też wiedza bo od tego tyg jestem na L4.

Mam pytanie do wieloródek. W którym tc tak najwcześniej czułyście ruchy? Ja już mam omamy a to przecież niemożliwe, tym bardziej że do chudych nie należę.

Możliwe. Ja przy drugiej ciąży czułam coś koło 12 tygodnia.
 
U mnie na razie wie mąż i 2 koleżanki. Mam dzieci w wieku 13 i 11 lat i na razie nie chciałam im jeszcze mówić bo rok temu w 9 TC poroniłam. Chciałam poczekać do 12 TC żeby im powiedzieć. Mojej mamie chciałam też powiedzieć dopiero po 26 stycznia bo wtedy będę miała drugie USG.

@Sofiaa bardzo mi przykto
No właśnie myślę podobnie, że lepiej chwilę poczekać....
 
U mnie synowie nie wiedza. Powiem im po 12tyg,jak już spadnie ryzyko straty i będę miała wyniki nifty. Nie zrozumieliby co się stało w razie czego,a na pewno bardzo by to przeżywali. Bardzo chciałabym im już powiedzieć,ale wiem,ze to dla nich za wcześnie. U mnie wiedza obie mamy, jedna moja koleżanka i jeden kolega męża.
Dzięki dziewczyny za informacje. Mam podobne zdanie ...Lepiej dmuchac na zimne ...U mnie tylko Tatuś dziecka boi się, że Mlodzi na feriach będą chcieli mocno szaleć a według niego powinnam się opanować:)
 
reklama
Do góry