reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Witajcie, ja też mam ciut powyżej dwóch i już mi ginekolog wstawił leki na stałe i karze mi je brać codziennie...

Mam pytanie z innej beczki:)Nie wie czy już było ale ja rzadko bywam i niestety nie czytałam wszystkiego ...Jak podchodzicie do mówienia o ciąży?Czy już komuś mówiliście?Ja mam starsze dzieci i zastanawiam się kiedy jest odpowiendi moment ...Starszy synek ma 10 lat więc jest kumaty :) Z góry dzięki za wasze rady i doświadczenie...W sumie u mnie tylko wie o ciąży partner i pracodawca, a dalej cisza :)A jestem dopiero w 8 tygodniu ....

U mnie trwa 13tc. Póki co wiedzą nasi rodzice i moja dobra koleżanka. Wczoraj po prenatalnym powiedzieliśmy synowi (8lat). W pracy też wiedza bo od tego tyg jestem na L4.

Mam pytanie do wieloródek. W którym tc tak najwcześniej czułyście ruchy? Ja już mam omamy a to przecież niemożliwe, tym bardziej że do chudych nie należę.
 
Mam pytanie z innej beczki:)Nie wie czy już było ale ja rzadko bywam i niestety nie czytałam wszystkiego ...Jak podchodzicie do mówienia o ciąży?Czy już komuś mówiliście?Ja mam starsze dzieci i zastanawiam się kiedy jest odpowiendi moment ...Starszy synek ma 10 lat więc jest kumaty :) Z góry dzięki za wasze rady i doświadczenie...W sumie u mnie tylko wie o ciąży partner i pracodawca, a dalej cisza :)A jestem dopiero w 8 tygodniu ....
My jakos w 7tc powiedzieliśmy najbliższej rodzinie, ja jeszcze przyjaciółce. A teraz po prenatalnych czyli w 13tc dowiedziało się kilku naszych znajomych, po prostu ciężko już było ściemniać:) bo co chwilę albo jakaś mini domówka, albo wyjazd na narty i ja tylko się wykręcam a mój chłopak nie wie co im mowić.
Ale dzisiaj widziałam się z kumpelą która poroniła w 12tc, więc popsuło mi to nastrój. Oczywiście zaczęłam też myśleć pod własnym kątem, że może za wcześnie się pochwaliłam ludziom itd. Potem doszłam do wniosku że do końca nic nie będzie wiadomo a negatywne podejście jeszcze nikomu w niczym nie pomogło.
 
U mnie trwa 13tc. Póki co wiedzą nasi rodzice i moja dobra koleżanka. Wczoraj po prenatalnym powiedzieliśmy synowi (8lat). W pracy też wiedza bo od tego tyg jestem na L4.

Mam pytanie do wieloródek. W którym tc tak najwcześniej czułyście ruchy? Ja już mam omamy a to przecież niemożliwe, tym bardziej że do chudych nie należę.
Takie, których byłam pewna na 100% w 16, chociaż ostatnio w dopiero w 19tc ze względu na łożysko na przedniej ścianie.
 
Hej dziewczyny, ja dziś po drugiej wizycie. Mój maluch ma 1,85cm i widziałam już serduszko😍❤ według usg 8t0d czyli 2 dni młodszy niż OM,termin na 30.08.Wszystko by było ok gdyby nie to że mam torbiel na jajniku😔 lekarz powiedział że mam się nie stresować ale jakoś nie potrafię...
 
reklama
Hej dziewczyny, ja dziś po drugiej wizycie. Mój maluch ma 1,85cm i widziałam już serduszko😍❤ według usg 8t0d czyli 2 dni młodszy niż OM,termin na 30.08.Wszystko by było ok gdyby nie to że mam torbiel na jajniku😔 lekarz powiedział że mam się nie stresować ale jakoś nie potrafię...
Też mam torbielke na jajniku.
U mnie lekarka powiedziała że na spokojnie, że często wte z to pomaga w utrzymaniu ciąży
 
Do góry