reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Ja przed chwilą pierogi zjadłam:D
Nawet nie chce myśleć o tym co mnie dzisiaj nakręca, a szczególnie o tym pisać bo i tak tego nie zjem 😭

Damy radę, dupki się nie powiększa brzuchy pięknie urosną....
I tak sobie potrarzam któryś dzień z rzędu kiedy traktor warczy tak głośno że pies na mnie z niepokojem zerka 🤣🤣🤣
 
Płodnym można być i po 40, ale czy to jest takie świetne, żeby w wieku 50 lat byc na etapie uczenia własnych dzieci literek? Może dla kogos tak, ja chciałabym miec w tym wieku w miarę samodzielne dzieci.
Niefajny komentarz. Tak,będę uczyła (prawie) w tym wieku dzieci literek,czy będę w czymś gorsza wg Ciebie od 20- czy 30-latki? Jakie znaczenie ma tutaj wiek? Mam już dwoje samodzielnych dzieci. Czuję się dojrzałą,spełnioną kobietą i właśnie teraz mogę dać swojemu trzeciemu Maleństwu wszystko.
 
Ja jestem załamana. Zrobiłam na własną rękę badania cmv i na mój rozum właśnie przechodzę zakażenie 😭 igm 1.4 czyli dodatnie, igg 1200 czyli mocno dodatnie... Wszędzie piszą że to infekcja w pełni. Dzwoniłam do lekarza, mam jak najszybciej udać się do lekarza chorób zakaźnych. Jestem w szoku, załamana i nie wiem co jeszcze. Ogólnie myśli najgorsze
Współczuję:( ale może nie wpłynie to negatywnie!
Chciałam sprawdzić swoje wyniki po Twojej wiadomości i nie mam tego badania zrobionego🙄 miałam tak długą listę a cmv brak…
 
reklama
Dziewczyny a czy oprócz mdłości pobolewa was dalej brzuch ? Ja na początku ciąży miałam takie bóle, później był spokój. Teraz 12 tydzień i znowu męczą te bóle podbrzusza, troszkę zaczyna mnie to niepokoić
 
Do góry