reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Ja jestem załamana. Zrobiłam na własną rękę badania cmv i na mój rozum właśnie przechodzę zakażenie 😭 igm 1.4 czyli dodatnie, igg 1200 czyli mocno dodatnie... Wszędzie piszą że to infekcja w pełni. Dzwoniłam do lekarza, mam jak najszybciej udać się do lekarza chorób zakaźnych. Jestem w szoku, załamana i nie wiem co jeszcze. Ogólnie myśli najgorsze
Sprawdziłam z ciekawości swoj wynik, u mnie igg dużo niższe, bo w okolicach 100 :( igm ujemne
 
Ja rocznik 88, trzecie dziecko i też czuje się może nie staro ale strasznie zmęczona....mam nadzieję że to minie bo chciałabym wyjść na spacer z córeczkami i nie myśleć o łóżku. Zawsze chcieliśmy mieć troje dzieci i w sumie wyszło tak naturalnie wszystko[emoji846]
Ja, jak w nicku, rocznik 89. W sumie też nie czuje się na swoje lata.
Czy tylko dla mnie 3ciąża była zaskoczeniem? [emoji3526]
 
Będziecie informować o ciąży w dniu babci? Myśle, czy powiedzieć wtedy teściom i babci męża, wtedy to będzie 9+4. Babcia nas zaprosiła na ciasto na piątek i głupio mi wymyślać kłamstwa, dlaczego nie przyjadę. Odrzuca mnie od jedzenia a poza tym nie mogę jeździć samochodem, bo od razu wymiotuje…
 
Będziecie informować o ciąży w dniu babci? Myśle, czy powiedzieć wtedy teściom i babci męża, wtedy to będzie 9+4. Babcia nas zaprosiła na ciasto na piątek i głupio mi wymyślać kłamstwa, dlaczego nie przyjadę. Odrzuca mnie od jedzenia a poza tym nie mogę jeździć samochodem, bo od razu wymiotuje…
Moi już wiedza 😊

Ja, jak w nicku, rocznik 89. W sumie też nie czuje się na swoje lata.
Czy tylko dla mnie 3ciąża była zaskoczeniem? [emoji3526]
Ja 85 i to tez była zaskakująca ciąża 😜
 
reklama
Do góry