reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Infekcje złapałaś przed ciąża i dopiero teraz to wyszło? Kiedyś czytałam na forum, ze dziewczyny tez miały podobne problemy, brały lekarstwa i to nie miało wpływu na dzidziusia.
Coś było nie tak wcześniej, ale nagle jakby objawy ustąpiły, miałam tam jakieś mini grudkowate upławy, ale nic więcej, dopiero kilka dni przed ostatnia wizyta w 9tyg objawy się nasilily, pieczenie, kłucie...
 
reklama
@Oczekujaca002 ja w pierwszej ciąży jak i w ogóle przed miałam infekcje dosłownie co 2 miesiące. Oczywiście dzidzia urodziła się zdrowa, nie wpłynęło to w ogóle na nią. A po 1 porodzie do teraz ani razu nic mnie nie złapało.
Ale infekcja była leczona od początku, tak? Bo u mnie 9tyg nic. Czytałam o przypadki jednej dziewczyny, że dziecko urodziło się z jakąś wada genetyczna i zdaniem genetyczki to właśnie infekcja w 5-6tc miała na to wpływ.
 
Martwię się bardzo... to jednak 9tygodniowe zaniedbanie... Na dobrą sprawę to ginekolog nie pobrał żadnego wymazu ani nic.
Nie zrobila Ci cytologii?
Nie martw się,bedzie dobrze.
Ja jak teraz bylam u lekarki to mówiłam,ze w ciazy czesto pojawiał sie u mnie stan zapalny.Ta tez powiedziala,ze to normalne i ze jak sie pojawi to nawet nie musze do niej przychodzic ,tylko polecila kupic czopki i maść.(dala mi nazwę),abym zastosowała.
 
Nie zrobila Ci cytologii?
Nie martw się,bedzie dobrze.
Ja jak teraz bylam u lekarki to mówiłam,ze w ciazy czesto pojawiał sie u mnie stan zapalny.Ta tez powiedziala,ze to normalne i ze jak sie pojawi to nawet nie musze do niej przychodzic ,tylko polecila kupic czopki i maść.(dala mi nazwę),abym zastosowała.
Też w pierwszym trymestrze takie
 
reklama
Do góry