reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
A ja się dziewczyny załamałam 😢 nic nie mogę jesc odrzuca mnie od wszystkiego jedynie jakąś kanapkę wcisnę i mąż wyjął taką wędlinę ja zrobiłam kanapkę i zjadłam.... zaczęłam Was czytać i doszło do mnie ze to szynka wędzona delikatnie parzona , zaczęłam czytać i wychodzi na to ze jest to surowe 😭 naczytałam się ze można toksoplazmozę przez to złapać.... co ja zrobiłam myślałam ze wędlina to wędlina...
Trudno jest zarazić się toksoplazmoza nawet jedząc surowe mieso, dlatego spokojnie, ale już więcej nie jedz 🦹🏼‍♀️
 
A ja się dziewczyny załamałam 😢 nic nie mogę jesc odrzuca mnie od wszystkiego jedynie jakąś kanapkę wcisnę i mąż wyjął taką wędlinę ja zrobiłam kanapkę i zjadłam.... zaczęłam Was czytać i doszło do mnie ze to szynka wędzona delikatnie parzona , zaczęłam czytać i wychodzi na to ze jest to surowe 😭 naczytałam się ze można toksoplazmozę przez to złapać.... co ja zrobiłam myślałam ze wędlina to wędlina...
Kochana spokojnie, ja na początku jak jeszcze nie wiedziałam że jestem w ciąży wypiłam drinka i jadłam salami paczkami, które też nie jest wskazane w ciąży. Głowa do góry ❤️
 
Cześć dziewczyny!
Właśnie okazało się, że mam infekcje grzybiczą (9Tc+3), lekarz przepisał mi globulki i niby wszystko okej, ale ja ta grzybicę złapałam prawdopodobnie jeszcze przed zajściem w ciążę. Teraz się obawiam, że mogło to mieć jakiś wpływ na dziecko i mogą wystąpić jakieś wady genetyczne/wrodzone. Co o tym myślicie? Ginekolog twierdzi, że to nie możliwe, ale jednak się trochę o tym naczytałam i sama nie wiem :/
 
A mi wiecznie niedobrze😓😓😓😓😓
No chyba ze akurat jem to jest ok poza tym bez przerwy mnie mdli,walcze ale jestem wykonczona🤢 oby to powoli sie uspokoilo.
Powiedzialyscie juz komus o ciazy? Ja z moim 39letnim zyciowym doswiadczeniem nie czuje ze jest ktos kto szczerze sie ucieszy😓 albo bedzie mu obojetne albo co gorsza na co Wam ten klopot jeszcze😒 malo jest zyczliwych ludzi😔 nikomu nie powiedzialam ale brakuje mi tego
Rozumie Cie bardzo dobrze.
U mnie w zasadzie 99,9% zareagowalo naprawdę super.
Byly tez osoby ,ktore poplakaly sie ze szczęścia (takze w mojej pracy),ale jedna znajoma z pracy zareagowała na przyklad tak " Pojeb..o Cię? Taka stara dupa i nie wie do czego ch..j służy ?" o_O
Pozniej dodała " i co teraz zrobisz? zostawiasz czy co?"
No jak dla mnie kompletnie tepa osoba.Gdybym przeciez nie chciala zostawic to bym nikomu w pracy nie mowila ,ze jestem w ciąży.🙄

Ale wiesz co? nic sobie z takich ludzi nie robię...
Też się źle czuje w ten weekend, ale wrzucam to na brak pracy 😅
Ja tez dzisiaj jestem strasznie zmeczona...
Mi właśnie ostatnio lekarz mówił, ze kobieta jest w ciąży wysokiego ryzyka dopiero gdy jest w 4 ciąży po 3 poronieniach
a ja slyszalam ,ze po poronieniu nastepna ciaza z automatu jest zagrożona.

Dziewczyny a mnie nurtuje pytanie czy można jeść potrawy chińskie w ciąży np. Sajgonki? Albo pizza serową gdzie wiadomo są sery pleśniowe? Teoretycznie pizza jest pieczona a sery w Pl mamy pasteryzowane No ale jakoś tak mnie nachodzą wątpliwości? Matko ja tylko o żarciu myślę...😂🙈
moj facet chcial zrobic dzis sos z gorgonzoli to zrezygnował i zrobil pieprzowy.Ja unikam,chociaz to kolejna z moich ulubionych rzeczy 😬

A ja się dziewczyny załamałam 😢 nic nie mogę jesc odrzuca mnie od wszystkiego jedynie jakąś kanapkę wcisnę i mąż wyjął taką wędlinę ja zrobiłam kanapkę i zjadłam.... zaczęłam Was czytać i doszło do mnie ze to szynka wędzona delikatnie parzona , zaczęłam czytać i wychodzi na to ze jest to surowe 😭 naczytałam się ze można toksoplazmozę przez to złapać.... co ja zrobiłam myślałam ze wędlina to wędlina...
nie przejmuj się.. moj facet jak dowiedzial sie ,ze jestem w ciazy ,pare razy robil mi gularz z sarny,bo mowil,ze to bardzo dobre mięso...A przeciez nie wolno jesc dziczyzny 🤪🤪🤪
Nie sadze ,ze od jednego razu cos sie stanie.
 
Cześć dziewczyny!
Właśnie okazało się, że mam infekcje grzybiczą (9Tc+3), lekarz przepisał mi globulki i niby wszystko okej, ale ja ta grzybicę złapałam prawdopodobnie jeszcze przed zajściem w ciążę. Teraz się obawiam, że mogło to mieć jakiś wpływ na dziecko i mogą wystąpić jakieś wady genetyczne/wrodzone. Co o tym myślicie? Ginekolog twierdzi, że to nie możliwe, ale jednak się trochę o tym naczytałam i sama nie wiem :/
Infekcje złapałaś przed ciąża i dopiero teraz to wyszło? Kiedyś czytałam na forum, ze dziewczyny tez miały podobne problemy, brały lekarstwa i to nie miało wpływu na dzidziusia.
 
reklama
Cześć dziewczyny!
Właśnie okazało się, że mam infekcje grzybiczą (9Tc+3), lekarz przepisał mi globulki i niby wszystko okej, ale ja ta grzybicę złapałam prawdopodobnie jeszcze przed zajściem w ciążę. Teraz się obawiam, że mogło to mieć jakiś wpływ na dziecko i mogą wystąpić jakieś wady genetyczne/wrodzone. Co o tym myślicie? Ginekolog twierdzi, że to nie możliwe, ale jednak się trochę o tym naczytałam i sama nie wiem :/
Lekarka tlumaczyla mi 15 lat temu ,ze to normalne,poniewaz w ciazy zmienia sie ph pochwy i latwo moze dojsc do stanu zapalnego. Mowila wtedy ,ze to jest grozne dopiero przy porodzie.
 
Do góry