reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Rozumiem co czujesz... Ja też jakoś dzielić się nie dzielę z nikim póki co wie mąż moja mama, po prenatalnych powiem w pracy i rodzeństwu. U mnie po stracie to póki co i ja bez euforii nawet mówiłam do meA ja mam taki poziom hormonów że nawet cieszyć się nie potrafię... A ciąża była zaplanowana świadoma ITp.
Mam dokładnie takie samo podejście. Nikt nie wie prucz męża, moich lekarzy i najlepszej przyjaciółki. Nic nikomu nie chce mówić minimum do prenatalnych a już napewno chce żeby minął 9tydz bo moja strata właśnie była w tym tygodniu i to dla mnie psychiczna bariera. Myślę że cień radości i oddechu pojawi się kiedy minie 9tydz
 
reklama
W takim razie trzymam za Ciebie również kciuki.
U mnie również ciąża wysokiego ryzyka
Dziewczyny jedziemy na jednym wózku. Późno był zarodek, później niż to wychodzi z obliczeń. Też boje się o każdy dzień, sprawdzam z zapartym tchem czy znowu nie ma plamien, biorę tą luteinę i boję się cieszyć. Odetchnę chyba dopiero co prenatalnych a już napewno po newralgicznym dla mnie9tyg...
 
Rozumie Cie bardzo dobrze.
U mnie w zasadzie 99,9% zareagowalo naprawdę super.
Byly tez osoby ,ktore poplakaly sie ze szczęścia (takze w mojej pracy),ale jedna znajoma z pracy zareagowała na przyklad tak " Pojeb..o Cię? Taka stara dupa i nie wie do czego ch..j służy ?" o_O
Pozniej dodała " i co teraz zrobisz? zostawiasz czy co?"
No jak dla mnie kompletnie tepa osoba.Gdybym przeciez nie chciala zostawic to bym nikomu w pracy nie mowila ,ze jestem w ciąży.🙄
Nie gniewaj się ale co to za człowiek??? Też jestem stara dupa, mam 37 i dokładnie wiem do czego ch..j służy dlatego właśnie jestem w ciąży!!! Bardzo chcieliśmy i jestem. I niecierpie takich ludzi co z butami włażą w cudze życie!! Ja np też znam dobrze niektóre osoby i to z rodziny, które mi wiecznie liczą pieniądze i 500+. I teraz jak się dowiedzą że jestem w ciąży i będziemy mieli 4dziecko to mało się nie uduszą bo oni twierdzą że to dla 500+!! No jaką trzeba być amebą umysłową żeby tak pomyśleć? I już będą liczyć i nam wypominać te pieniądze. Tak jakby utrzymanie dziecka nie kosztowało nic... Ostatnio wzięliśmy kredyt i kupiliśmy auto bo stare już było stare i się psuło. I to auto używane z 2015 roku a już usłyszałam "no bo wy macie 500+"!!! No ciekawe co teraz usłysze. A tobie współczuję że musisz patrzeć i słuchać takich ludzi, nie przejmuj się, szkoda nerw 😉
 
Dziewczyny ja nadal chora, nic mi nie pomaga 🤒, jutro jeśli dam rade jade do internisty i może jeszcze zrobie StreptoTest żeby sprawdzić czy to angina.. jutro zaczynam 9- ty tydzień. Troche sie obawiam czy poważniejsza infekcja odbije się na zdrowiu Fasolki😔
Pojedź do lekarza, na pewno zaproponuje jakieś leczenie, cokolwiek co poprawi Twój stan. I bądź dobrej myśli ❤️
 
reklama
Dziewczyny ja nadal chora, nic mi nie pomaga 🤒, jutro jeśli dam rade jade do internisty i może jeszcze zrobie StreptoTest żeby sprawdzić czy to angina.. jutro zaczynam 9- ty tydzień. Troche sie obawiam czy poważniejsza infekcja odbije się na zdrowiu Fasolki😔
3mam kciuki, żebyście obie wyszły z tego całe i zdrowe Ty i fasolka ❤️
 
Do góry