reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Ale po co? Nie znam się ale czy był przypadku kiedykolwiek że komuś się zmieniła grupa w ciągu życia?
Ja np miałam wpisana inna w książeczce zdrowia dziecka, a inna wyszła mi w ciąży. Być może był to błąd. W każdym razie moj szpital wymaga dwóch aktualnych wyników
 
Usg nie szkodzi. To jest bardziej moja obsesja niestety, mam nadzieje ze jak już dojdę do 12tyg to się uspokoję. Zgadzam się ze nie ma sensu aż tak często ale to jest dla mojego zdrowia psychicznego…
No widzisz a ja poszłam do ginekologa i mi nie zrobiła mam czekać do 28.01 i wtedy będę mieć prenatalne. Także nie wiem co się dzieje w środku
 
W poprzednich to cały czas bym spala szukałam okazji byle się tylko położyć. W tej niekoniecznie. Mam więcej energii gdyby nie brzuch, dziwne odczucia piłki w środku prawie od początku a teraz napinanie skóry, to bym nie wiedziała o ciąży 😉. Trochę może heparyna działa na zmęczenie.
Gdzieś czytałam że za samopoczucie odpowiadają min beta i progresteron. Ja mam zawsze niskie choć zawsze w powyżej minimalnej normy przyrosty w stosunku do dziewczyn jak czytalam. I to mnie martwi że znowu maluszek ma wade
A to jest jakoś udowodnione że niska beta to wady? Ja w pierwszej ciąży nie badalam bety nawet raz , teraz jako że kreska była blada A beta w dniu okresu wyniosła 15..więc tak się zastanawiam...
 
Ale po co? Nie znam się ale czy był przypadku kiedykolwiek że komuś się zmieniła grupa w ciągu życia?
To nie możliwe :) grupa krwi jest niezmienna

Natomiast przy oznaczaniu przeciwciał zawsze bada się grupę wiec nawet przy potwierdzonym wyniku badanie to się powtarza :)
 
Ale po co? Nie znam się ale czy był przypadku kiedykolwiek że komuś się zmieniła grupa w ciągu życia?
Zdążają się błędy. Na Np nie miałam nigdy badanej grupy krwi przed ciąża, a że nie urodziłam się w PL to tez nie miałam w książeczce zdrowia dziecka, bo w Niemczech kiedy się rodziłam nikt tego nie wpisywał
 
Ja też mam skierowanie na to wszystko prucz grupy krwi bo mam wyniki sprzed półtora roku z ciąży
A mi lekarka kazała zrobić ponownie grupę krwi, choć mówiłam, że mam już zrobione przed rokiem i mam grupę 0RH+, to mimo tego kazała zrobić na przeciwciała, bo to, że + nic nie znaczy. Przeciwciała i tak mogą się tworzyć. Do tej pory żyłam w przekonaniu że tylko grupa z - musi to badać.
 
reklama
Ale po co? Nie znam się ale czy był przypadku kiedykolwiek że komuś się zmieniła grupa w ciągu życia?
Grupa się nie zmienia, ale mówiła o błędach, czyli z praktyki musiała sama to przejść, bo pozostałe lekarki nawet nie zająknęły, a już nie mówię o przeciwciałach
 
Do góry