reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Nie, całe ząbki daje do zup i do ziemniaków. Dodają smaku 🙂. Starty do mięs, tzn kotletów, ryb, sosów. Ogólnie codzienny użytek w kuchni
Ja tez praktycznie daje wszedzie czosnek,ale jedna z was mowila ostatnio,ze mozna z tym przesadzic ,więc juz uważam.
Do ziemniakow jednak nigdy nie dodawałam...:)

Super tez smakuje pokrojony w plasterki i podsmazony z cebulka np. do krewetek lub sphagetti aglio e oilo 🤤 mmmmmm...
 
reklama
Ja się dziś utwierdziłam w przekonaniu, że muszę pracować. Dzień wolny, a ja wrak człowieka. Mdłości odczuwam jeszcze bardziej, czuje się senna i nic mi się nie chce. W pracy czuje się lepiej bo cały czas coś się robi i nie skupia tak na odczuciach.
To prawda.Poza tym wsrod ludzi czliwoek czuje sie zupełnie inaczej niz w domu.
 
Moze głupie pytanie ale czy można w ciąży jeść potrawy do który j przygotowania był dodany alkohol? Chodzi mi np o gulasz robiony na winie, tak na logikę to taki alkohol odparowuje ale zaczęłam się zastanawiać czy nie lepiej takich potraw mimo wszystko unikać?
"Panuje powszechne przekonanie co do tego, że alkohol całkowicie wyparowuje podczas pieczenia. Wynika to mianowicie z faktu, że alkohol ma niższą temperaturę wrzenia niż woda. ... Alkohol dodany do potrawy nie wyparuje całkowicie nawet podczas długiego procesu gotowania czy pieczenia"
 
reklama
Ja dzisiaj as trzęsę się na widok i myśl o jedzeniu. Od rana nie mogę się najeść, a w trakcie jedzenia robię się coraz bardziej głodna ale to tak ze as brzuch mnie z głodu boli i jednocześnie z tego wszystkiego chce mi się płakać 😅 mam nadzieje ze to jednorazowa sytuacja i jutro już będzie normalnie 😅
mialam dzis tak samo.Ja wogole jak jestem glodna to mam objawy jak przy niedocukrzyceniu.
Dzis strasznie trzesly mi sie rece i nogi sie podemna uginaly jak robilam obiad.Taka bylam głodna.I faktycznie mialam cukru 75.
 
Do góry