reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Rany jak tak was czytam o tych przypadłościach ciążowych to już się boję następnych badań. Ja nie mam praktycznie nic . Delikatnie wrażliwsze piersi, fakt żyły wyskoczyły, i mnie swędzą sutki co mnie trochę zastanawia . Ciężko mi przy jakimś wysiłku, np sprzątanie, szybkie gadanie 🙈 brakuje mi powietrza i jak muszę zalozyc maskę to faktycznie mam zawroty głowy i muszę uważać żeby się nie przewrocic tak mi słabo się robi. Z mdłości to miałam raz, jak pies mi się zesrał na środku kuchni, a mąż odsypiał imprezę 🙈🤭 ale to chyba nawet nie wynik ciąży. Jedyne co to systematycznie co 2 godziny muszę coś zjeść. Tu przynajmniej realizuje zalecenie diabetyka.
Może nie masz mdłości, bo regularnie i często jesz 🙂
 
Cześć wszystkim nowym dziewczynom.
Dużo nas się tu robi na koniec miesiąca.
Ja grzecznie czekam na 12 stycznia na wizytę i zobaczymy czy wszystko w porządku.
Jakaś taka spokojna jestem , czuje że będzie dobrze ale się okaże.
Dzisiaj trochę przygotowałam sobie półproduktów do jutrzejszej urodzinowej imprezy córci. Skończyła 11 lat. Nastolatka i noworodek OMG co to będzie. Nie mam nawet gdzie takiego malucha położyć. Oj dużo niewiadomych.
 
Cześć wszystkim nowym dziewczynom.
Dużo nas się tu robi na koniec miesiąca.
Ja grzecznie czekam na 12 stycznia na wizytę i zobaczymy czy wszystko w porządku.
Jakaś taka spokojna jestem , czuje że będzie dobrze ale się okaże.
Dzisiaj trochę przygotowałam sobie półproduktów do jutrzejszej urodzinowej imprezy córci. Skończyła 11 lat. Nastolatka i noworodek OMG co to będzie. Nie mam nawet gdzie takiego malucha położyć. Oj dużo niewiadomych.
Ja tez… ale chyba już lepiej nastolatek z niemowlakiem niż dwa maluszki albo trzy … 🙈
 
Mam dziś dziwny dzień, ciągle mi słabo jak wstaję, dwa razy musiałam przy ścianie się podeprzeć i usiąść na podłodze, żeby nie upaść... Z jednej strony jakieś zachcianki, z drugiej wszystko podchodzi do gardła.
Ale był to też dzień optymizmu, jakoś wreszcie uświadomiłam sobie, że rośnie we mnie Dzidzi, cieszyłam się chwilą i porozmawialiśmy z mężem o możliwych imionach 😍 a Wy macie wybrane jakieś typy imion?
U mnie doszło pare imion 🙈😅
Póki co dla dziewczynki mamy :
Naomi,Pola,Patrizia,Sara

Dla chłopca:
Gregory,Adam,Matteo
 
reklama
Do góry