reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Wlasnie czyalam ze slodkiego sie chce na dziewczynke a kwasnego na chlopca.
Sluchajcie ja bylam pochlaniaczem slodkoscia od 2 tyg nie moge nawet spojrzec na cukier,to jest tak dziwne,no moj maz nie wierzy,ja latami probowalam ograniczac cukier. Teraz jem tylko kwasne ogorki,kapuste kiszona,kwasne jablka I totalnie nic innego ,dzis zupa. ogorkowa i kanapki z ogorkiem🤭
Fajnie by bylo bo mam 2 corki,chcialabym synka
 
Wlasnie czyalam ze slodkiego sie chce na dziewczynke a kwasnego na chlopca.
Sluchajcie ja bylam pochlaniaczem slodkoscia od 2 tyg nie moge nawet spojrzec na cukier,to jest tak dziwne,no moj maz nie wierzy,ja latami probowalam ograniczac cukier. Teraz jem tylko kwasne ogorki,kapuste kiszona,kwasne jablka I totalnie nic innego ,dzis zupa. ogorkowa i kanapki z ogorkiem🤭
Fajnie by bylo bo mam 2 corki,chcialabym synka
Chyba nie ma reguły ale trzymam kciuki żeby był synek
 
Wlasnie czyalam ze slodkiego sie chce na dziewczynke a kwasnego na chlopca.
Sluchajcie ja bylam pochlaniaczem slodkoscia od 2 tyg nie moge nawet spojrzec na cukier,to jest tak dziwne,no moj maz nie wierzy,ja latami probowalam ograniczac cukier. Teraz jem tylko kwasne ogorki,kapuste kiszona,kwasne jablka I totalnie nic innego ,dzis zupa. ogorkowa i kanapki z ogorkiem🤭
Fajnie by bylo bo mam 2 corki,chcialabym synka

To się nie sprawdza. Dwie poprzednie ciążę jadłam słodkie jak głupia i dwóch chłopców w domu ;)
W tej ciąży mam tak jak Ty, całkowite odrzucenie od cukrów i czekam co usg pokaże ;) ja bym chciała dziewczynke 😉
 
Ech dziewczyny mam tak samo dziś…
Obudziłam się o 5, z mdłościami jakimi jeszcze nie miałam, krótka drzemka i znowu mdłości. Dałam tylko rade iść na krótki spacer z psem a tak cały dzień leżę na sofie 🥺.
Mam tak samo od kilku dni, masakra cały czas mnie mdli
Nie, całe ząbki daje do zup i do ziemniaków. Dodają smaku 🙂. Starty do mięs, tzn kotletów, ryb, sosów. Ogólnie codzienny użytek w kuchni
Hmmm uwielbiam czosnek i też praktycznie do wszystkiego dodaję ale o ziemniakach nie pomyślałam...muszę spróbować 😉
 
reklama
Wlasnie czyalam ze slodkiego sie chce na dziewczynke a kwasnego na chlopca.
Sluchajcie ja bylam pochlaniaczem slodkoscia od 2 tyg nie moge nawet spojrzec na cukier,to jest tak dziwne,no moj maz nie wierzy,ja latami probowalam ograniczac cukier. Teraz jem tylko kwasne ogorki,kapuste kiszona,kwasne jablka I totalnie nic innego ,dzis zupa. ogorkowa i kanapki z ogorkiem🤭
Fajnie by bylo bo mam 2 corki,chcialabym synka
Może być różnie choć u mnie się sprawdziło. Żarłam ptasie mleczko na kartony i urodziła mi się córka, a kiedy miałam wstręt do moich ulubionych cukierków Michałków i jadłam ogórkową na litry to dwóch synów 😉 Ale to nie reguła absolutnie. Teraz jem wszystko bo i słodycze i ogórki. Chciałabym synka mimo że mam dwóch a córkę jedną 😉
 
Do góry