reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Kurde ja sie tak slabo czuje, przedluzylam urlop bo kompletnie nie mam sily,niedobrze mi slabo jak postoje chwile ,sciela mnie ta ciaza, az sie martwie czy wszystko ok ze mna
Ja się dziś utwierdziłam w przekonaniu, że muszę pracować. Dzień wolny, a ja wrak człowieka. Mdłości odczuwam jeszcze bardziej, czuje się senna i nic mi się nie chce. W pracy czuje się lepiej bo cały czas coś się robi i nie skupia tak na odczuciach.
 
reklama
Ech dziewczyny mam tak samo dziś…
Obudziłam się o 5, z mdłościami jakimi jeszcze nie miałam, krótka drzemka i znowu mdłości. Dałam tylko rade iść na krótki spacer z psem a tak cały dzień leżę na sofie 🥺.
 
Ja się dziś utwierdziłam w przekonaniu, że muszę pracować. Dzień wolny, a ja wrak człowieka. Mdłości odczuwam jeszcze bardziej, czuje się senna i nic mi się nie chce. W pracy czuje się lepiej bo cały czas coś się robi i nie skupia tak na odczuciach.
Ja mam odwrotnie [emoji16] w dzien wolny mogę odpocząć kiedy chce, zrobić drzemkę, spędzić pół dnia w toalecie a w pracy muszę siedzieć przez 8h przy kompie w stresie, czy wytrzymam do końca [emoji16] może zależy to od charakteru pracy.
 
Dziewczyny, które stosują clexane- dostalyscie receptę z refundacja dopiero po stwierdzonym biciu serca? Wlasnie wykupiłam receptę po wizycie na której miałam beta 4tys., pierwsze usg mam dopiero 11.01.. i trochę mi się słabo zrobiło jak przyszło do zapłaty za leki. Myślałam ze już przy tej becie będzie refundacja :(
Ja jestem obecnie w 11 tygodniu i do tej pory mam wypisywane leki bez refundacji, płatne 100%.
 
Ja dostałam luteinę. Receptę mój mi wypisał papierową z kodem zniżki i w aptece miałam zamieszania że łohohoooo! Tak jakby recepty papierowe wyszły z obiegu 20lat temu a nie kilka miesięcy. No aptekarze oglądali, przeglądali, jeden drugiemu podawał i już pomyślałam że brakuje tylko żeby ją wąchać zaczęli i szturchać patykiem 🥴 Ale po kilku telefonach do wyższej instancji doszli do tego że jest refundacja. Ile to nie policzyłam bo mój mały ma zapalenie ucha i kupowałam też antybiotyki ale wydaje mi się że nie 100% ale grosze jakieś zaplacilam, może z 5zl
 
Dziewczyny i ja się muszę z Wami pożegnać. Poronienie zatrzymane, mam zabieg 10.01. Życzę Wam spokojnych ciąż i porodów.
😭
Dziewczyny, które stosują clexane- dostalyscie receptę z refundacja dopiero po stwierdzonym biciu serca? Wlasnie wykupiłam receptę po wizycie na której miałam beta 4tys., pierwsze usg mam dopiero 11.01.. i trochę mi się słabo zrobiło jak przyszło do zapłaty za leki. Myślałam ze już przy tej becie będzie refundacja :(
Ja ciągle dostaje odpłatność 100%...
Zastanawia mnie jeszcze jedna kwestia. Mam jeszcze przez pol roku studia online w weekendy co 2 tyg. Jesli poszłabym na zwolnienie z pracy to mogłabym uczestniczyć w studiach czy nie?
Jeśli zdalnie to chyba bym brała udział.
Ja jestem obecnie w 11 tygodniu i do tej pory mam wypisywane leki bez refundacji, płatne 100%.
ale to pod warunkiem, że chodzi się na NFZ. Ewentualnie taki lekarz który ma umowę z NFZ czy jakoś tak
Mój w poprzedniej ciąży bez problemu wystawiał na ryczałt. A teraz ciągle 100%. A chyba luteina już powinnam być refundowana.
 
reklama
Do góry