reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Dziewczyny, które stosują clexane- dostalyscie receptę z refundacja dopiero po stwierdzonym biciu serca? Wlasnie wykupiłam receptę po wizycie na której miałam beta 4tys., pierwsze usg mam dopiero 11.01.. i trochę mi się słabo zrobiło jak przyszło do zapłaty za leki. Myślałam ze już przy tej becie będzie refundacja :(
Ja płacę 30 parę złoty za 10 zastrzyków i takie recepty dostaje przez cały czas od 4 tyg
 
Jeżeli dostaniesz z kodem "chodzącym" to powinno przejść.
"Jeżeli w ocenie lekarza, leczącego zatrudnionego u Państwa pracownika, zajęcia na uczelni nie wpłyną na pogorszenie jego stanu zdrowia i mogą być nawet pomocne w leczeniu, to w okresie zwolnienia lekarskiego pracownik ma prawo do zasiłku chorobowego i może jednocześnie kontynuować naukę na uczelni."
Nie wiem jak to w takim razie działa. Jak byłam na zwolnieniu to akurat w jednym miesiącu zostałam zaproszona do radia i do wzięcia udziału w konferencji. Zadzwoniłam do ZUSu, żeby uczciwie spytać czy mogę, bo nie chciałam mieć potem problemów. Pani na infolinii powiedziała, że to wszystko zależy od konkretnej osoby, która w razie czego będzie to oceniała, tzn czy uzna to za właściwe wykorzystanie zwolnienia. Nie chciałam ryzykować i ostatecznie musiałam podziękować.
 
Kurde ja sie tak slabo czuje, przedluzylam urlop bo kompletnie nie mam sily,niedobrze mi slabo jak postoje chwile ,sciela mnie ta ciaza, az sie martwie czy wszystko ok ze mna
 
reklama
W zaleceniach jest nie więcej niż 3 razy na trymestr. Więc ja rozumiem. No cóż będę musiała cierpliwie poczekać do prenatalnych
Ja też średnio za marchewką ale smakuje mi taka kombinacja jak podałaś z tym że jeszcze chyba startego pora dla ostrzejszego smaku bym dodała jeszcze prócz tego czosnku, który u nas dodaje się do każdej zupy a nawet do gotowanych ziemniaków 🙂
Starty czosnek dodajesz do ugotowanych ziemniaków?
 
Do góry