reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Oj niech Ci nie brakuje, ciesz się. Mnie to już wykańcza nie tyle fizycznie co psychicznie...na szczęście grudzień już prawie zleciał a w styczniu też zleci w oczekiwaniu na wizytę a potem prenatalne. Małe mdłości to pikuś ale całodobowe ( bo ja nawet w nocy wymiotuje żółcią) to nikomu nie życzę
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny mam wynik bety - 595,4
Z om wychodzi mi 5+6 , choć napewno owu była parę dni później. Mimo wszystko wydaje mi się że ten wynik jest jakiś za niski, nawet jak na początek 5 tygodnia, jak myślicie? Jakie miałyście wyniki w podobnym tygodniu?
ja w 5+0 betę miałam 978, wiec jeśli mówisz ze owulacja się przesunęła to jak najbardziej może być wszystko ok. Ja bardzo wcześnie wykrył ciąże praktycznie przez przypadek i miałam betę 11, tez strasznie panikowałam ze jak to taka niska, ale tak jak tutaj na forum dziewczyny radziły sprawdzam przyrosty żeby kontrolować czy rozwija się tak jak powinno.
 
Możliwe ze organizm przyzwyczaił się do ilości hormonów, ja ból piersi mam akurat dosyć spory ale dla mnie to normalna bo w cyklach kiedy nie byłam w ciazy bolały mnie około 2 tygodnie co miesiąc.
 
Oj niech Ci nie brakuje, ciesz się. Mnie to już wykańcza nie tyle fizycznie co psychicznie...na szczęście grudzień już prawie zleciał a w styczniu też zleci w oczekiwaniu na wizytę a potem prenatalne. Małe mdłości to pikuś ale całodobowe ( bo ja nawet w nocy wymiotuje żółcią) to nikomu nie życzę
oj takich rewolucji to współczuje…
Ale oby do 12 tygodnia, później już będzie tylko lepiej ☺️☺️
 
reklama
Do góry