reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Mi narazie bardzo brakuje objawów ciąży 😄 niby powinnam się cieszyć że brak mdłości ale tak chwilami myśle, ze chociaż przez jeden dzień bym chciała mieć żeby poczuć, że naprawdę jestem w ciąży i mi się to nie przyśniło 😅 a na usg najchętniej chodziłabym co drugi dzień żeby sprawdzać czy wszystko jest w porządku, ale to pewnie panika bo w okół słyszę ze któraś z koleżanek pierwsza ciąże traciła w pierwszym trymestrze.

Dziewczyny powiedzcie czy badania lekarz zlecał wam na pierwszej wizycie? Co prawda u lekarza prowadzącego byłam w piątym tygodniu, wtedy nic nie zlecił, wczoraj byłam u innej Pani doktor ale tez nic nie zleciła. W przyszła środę mam wizytę u swojego lekarza i zastanawiam się czy robić już wyniki na własną rękę czy czekać na konkretne wytyczne od lekarza.
 
reklama
Cześć 🙃 przeglądałam wątek i zauważyłam wzmiankę o zamknięciu grupy. Postanowiłam więc się ujawnić 🤪
Wczoraj rano zobaczyłam dwie kreski na teście ciążowym, dzisiaj rano zrobiłam drugi, a potem pojechałam na betę, czekam na wynik. Wg kalkulatora internetowego termin mam na 27.08 🤗
Mam 35 lat i to moja pierwsza ciąża. Już dawno się tak nie stresowałam, mam wrażenie, że jak tylko zacznę się cieszyć, to stanie się coś złego..
Pozdrawiam 😘
mam dosłownie to samo, niby radość niesamowita ale psychika nie pozwala skakać z radości
 
Mi narazie bardzo brakuje objawów ciąży 😄 niby powinnam się cieszyć że brak mdłości ale tak chwilami myśle, ze chociaż przez jeden dzień bym chciała mieć żeby poczuć, że naprawdę jestem w ciąży i mi się to nie przyśniło 😅 a na usg najchętniej chodziłabym co drugi dzień żeby sprawdzać czy wszystko jest w porządku, ale to pewnie panika bo w okół słyszę ze któraś z koleżanek pierwsza ciąże traciła w pierwszym trymestrze.

Dziewczyny powiedzcie czy badania lekarz zlecał wam na pierwszej wizycie? Co prawda u lekarza prowadzącego byłam w piątym tygodniu, wtedy nic nie zlecił, wczoraj byłam u innej Pani doktor ale tez nic nie zleciła. W przyszła środę mam wizytę u swojego lekarza i zastanawiam się czy robić już wyniki na własną rękę czy czekać na konkretne wytyczne od lekarza.
Lekarz zlecił badania po wizycie z serduszkiem
 
Mi narazie bardzo brakuje objawów ciąży 😄 niby powinnam się cieszyć że brak mdłości ale tak chwilami myśle, ze chociaż przez jeden dzień bym chciała mieć żeby poczuć, że naprawdę jestem w ciąży i mi się to nie przyśniło 😅 a na usg najchętniej chodziłabym co drugi dzień żeby sprawdzać czy wszystko jest w porządku, ale to pewnie panika bo w okół słyszę ze któraś z koleżanek pierwsza ciąże traciła w pierwszym trymestrze.

Dziewczyny powiedzcie czy badania lekarz zlecał wam na pierwszej wizycie? Co prawda u lekarza prowadzącego byłam w piątym tygodniu, wtedy nic nie zlecił, wczoraj byłam u innej Pani doktor ale tez nic nie zleciła. W przyszła środę mam wizytę u swojego lekarza i zastanawiam się czy robić już wyniki na własną rękę czy czekać na konkretne wytyczne od lekarza.
Ja również nie mam żadnych objawów i trochę zazdroszczę dziewczynom z mdłości ami, chciałabym to poczuć, może byłabym spokojniejsza 😊
W 5/6 tc miałam jedynie lekki ból piersi który zanikł w 7tc i teraz zero.
 
U mnie przy 2 poronieniach była gorączka bo 2 razy trafiłam grypę na początku ciąży. Nie musiało to być przyczyną bo miałam jeszcze więcej poronień gdzie gorączki nie było. Ale kto wie... Nie dowiem się
U mnie tak samo. Na początku gdzieś ok 7 - 8 t złapałam grypę z gorączka lub jakąś chorobę i na następnej wizycie serduszko już nie biło.
 
Dziewczyny mam wynik bety - 595,4
Z om wychodzi mi 5+6 , choć napewno owu była parę dni później. Mimo wszystko wydaje mi się że ten wynik jest jakiś za niski, nawet jak na początek 5 tygodnia, jak myślicie? Jakie miałyście wyniki w podobnym tygodniu?
 
Dziewczyny mam wynik bety - 595,4
Z om wychodzi mi 5+6 , choć napewno owu była parę dni później. Mimo wszystko wydaje mi się że ten wynik jest jakiś za niski, nawet jak na początek 5 tygodnia, jak myślicie? Jakie miałyście wyniki w podobnym tygodniu?
Pierwszą betę robiłam w 5+4 i miałam 19000
 
Chociaż nigdy nie miałam poronienia, to jakoś w tej ciąży panicznie boję się własnie takiej sytuacji. Kolejną wizytę mam umówioną dopiero na 20 stycznia, mam wrażenie, że to kawał czasu. Kazdy dzień mi sie mega długo ciągnie.
Wiesz mimo że pierwsza ciąża zakończyła się na wczesnym etapie to kolejne dwie były zdrowe i donoszone do końca i powiem Ci że cieszyłam się nimi tak jak tą teraz. Jest strach ale nie można pozwolić na to żeby zagłuszał radość z ciąży. W większości przypadków zakończy się ona dobrze a czarnowidzenie naprawdę nie pomaga tylko dodatkowo nas nakręca. To piękny czas dla nas i nie wolno sobie tego samemu psuć. Też myślę że zdrowej ciąży mało co jest w stanie zaszkodzić
 
reklama
Na pierwszej wizycie tylko TSH i przeciwciała a na tą w styczniu już więcej, morfo, mocz, te wszystkie HIV, wdrl i inne choroby zakaźne
Mi narazie bardzo brakuje objawów ciąży 😄 niby powinnam się cieszyć że brak mdłości ale tak chwilami myśle, ze chociaż przez jeden dzień bym chciała mieć żeby poczuć, że naprawdę jestem w ciąży i mi się to nie przyśniło 😅 a na usg najchętniej chodziłabym co drugi dzień żeby sprawdzać czy wszystko jest w porządku, ale to pewnie panika bo w okół słyszę ze któraś z koleżanek pierwsza ciąże traciła w pierwszym trymestrze.

Dziewczyny powiedzcie czy badania lekarz zlecał wam na pierwszej wizycie? Co prawda u lekarza prowadzącego byłam w piątym tygodniu, wtedy nic nie zlecił, wczoraj byłam u innej Pani doktor ale tez nic nie zleciła. W przyszła środę mam wizytę u swojego lekarza i zastanawiam się czy robić już wyniki na własną rękę czy czekać na konkretne wytyczne od lekarza.
 
Do góry