reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Hej dziewczyny:) Mam 30 lat, jestem z Krakowa, to moja pierwsza ciąża- staraliśmy się ponad 1,5 roku, ze względu na wyniki badań nie dostawaliśmy wielkich szans. I jak to bywa, udało się, gdy trochę odpuściliśmy;)
Zaglądam na forum od jakiś dwóch tygodni, bałam się odezwać- to mój pierwszy raz na jakimkolwiek forum, no i trochę nie wierzyłam, że ta ciąża się utrzyma. Z ostatniego usg wynika, że jestem na początku 9 tygodnia a termin wychodzi na koniec lipca/początek sierpnia:)
Mam nadzieję, że mogę tu z Wami zostać, przeglądnęłam sporo stron wstecz i panuje tu przyjazna atmosfera, więc zebrałam się na odwagę:)
Ja też mało się udzielam, bardziej czytam co piszecie. Choć to moja druga ciąża to onieśmiela mnie wasza wiedza 😊
Dzisiaj byłam na becie 6+0d wynik 30000, w sylwestra powtórka. Moja doktorka powiedziała, że mam iść na zwolnienie obowiązkowa jak wynik będzie prawidłowy. Pracuje w przedszkolu... W pierwszej ciazy pracowalam do 6 miesiąca. Był to inny rodzaj pracy - fizyczna u wtedy nikt się nade mną nie litował. Wtedy rodziłam w Niemczech.
 
reklama
Ja też mało się udzielam, bardziej czytam co piszecie. Choć to moja druga ciąża to onieśmiela mnie wasza wiedza 😊
Dzisiaj byłam na becie 6+0d wynik 30000, w sylwestra powtórka. Moja doktorka powiedziała, że mam iść na zwolnienie obowiązkowa jak wynik będzie prawidłowy. Pracuje w przedszkolu... W pierwszej ciazy pracowalam do 6 miesiąca. Był to inny rodzaj pracy - fizyczna u wtedy nikt się nade mną nie litował. Wtedy rodziłam w Niemczech.
Piękna beta
 
Ja też mało się udzielam, bardziej czytam co piszecie. Choć to moja druga ciąża to onieśmiela mnie wasza wiedza 😊
Dzisiaj byłam na becie 6+0d wynik 30000, w sylwestra powtórka. Moja doktorka powiedziała, że mam iść na zwolnienie obowiązkowa jak wynik będzie prawidłowy. Pracuje w przedszkolu... W pierwszej ciazy pracowalam do 6 miesiąca. Był to inny rodzaj pracy - fizyczna u wtedy nikt się nade mną nie litował. Wtedy rodziłam w Niemczech.
Karo, jestem z okolic Krakowa 🙂
 
Mnie sie po pierwszej tak rozeszły, ze caly czas wygladam jakbym byla w ciąży, chodzilam do fizjo uroginekologicznego, ale mialam male zaparcie w tych ćwiczeniach [emoji15] teraz chyba sie wybiore jakos niedlugo, moze uda sie, zeby nie doprowadzic do wiekszego rozejscia..

Dziewczyny, a ma ktoras termin na koniec sierpnia? Bo u mnie pokazuje 26.08 to wszystkie beda rozpakowane juz [emoji23]
Ja 25 sierpien
 
Bardzo mnie też martwi czy usłysze serduszko na usg , bo powinno już bić.Ale tak sobie myślę że skoro mam tak dużo objawów wysokiego stężenia hormonów ciążowych to musi być ok....
Mam podobnie. Musimy się wspierać i myśleć pozytywnie. Z drugiej strony na pewne rzeczy nie mamy wpływu 🤷
 
Powiedzcie co jeść? Co bym nie zjadła to czuję to cały dzień w ustach i jest mi nie dobrze. Nie umiem zjeść niczego żeby się dobrze poczuć nawet woda mi nie podchodzi.
Mi na razie najlepiej wchodzi woda gazowana i cytrusy.
Mnie właściwie od samego początku bolą piersi. Bes stanika ani rusz. Ale muszę sobie kupić jakiś miękki, bo ten z fiszbinami już mnie uwiera. Tylko ja mam duży problem - duży biust. Może są tu posiadaczki dużych biustów przed ciążą i jakie kupowałyście staniki (firmy itp.)?
Jak mi jeszcze urośnie biust to będę musiala 2 namioty cyrkowe kupić i zszyć 🙃
Ja mogę tylko chleb bardzo cienko posmarowany masłem. Pomaga mi lekko gazowana woda. Całe życie pije wodę niegazowaną,a teraz chce mi się od niej wymiotować. Próbuję jakos przetrwać :)
Mnie ratuje woda gazowana.
Wiecie kiedy mnie mdli? Po prysznicu!
Mnie w pierwszej ciąży zemdliło po arabskiej muzyce 🤪 A teraz mdli od przewijania stron w telefonie...
Mnie dziś zaczęło mdlić jak poczułam zapach smażonego mięsa. Chatę już wywietrzylam a mdłości zostały [emoji16] robię sobie właśnie napar z imbiru, oby pomógł.
Mi nie pomaga. Mu już nic nie pomaga...
 
Mi na razie najlepiej wchodzi woda gazowana i cytrusy.

Jak mi jeszcze urośnie biust to będę musiala 2 namioty cyrkowe kupić i zszyć 🙃

Mnie ratuje woda gazowana.

Mnie w pierwszej ciąży zemdliło po arabskiej muzyce 🤪 A teraz mdli od przewijania stron w telefonie...

Mi nie pomaga. Mu już nic nie pomaga...
Padłam, 😂😂😂 dwa berety i gumka i stanik gotowy 😂😂😂
 
Tak, pierwsze USG miałam po 6 tygodniu i serduszko już było, kolejna wizytę miałam 3 tygodnie po i niestety brak tętna i skierowanie do szpitala na łyżeczkowanie. Tam też jeszcze potwierdzali USG przed zabiegiem
Chociaż nigdy nie miałam poronienia, to jakoś w tej ciąży panicznie boję się własnie takiej sytuacji. Kolejną wizytę mam umówioną dopiero na 20 stycznia, mam wrażenie, że to kawał czasu. Kazdy dzień mi sie mega długo ciągnie.
 
reklama
Do góry