reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
To wiem, odniosłam się do artykułu, który został tu wrzucony: „Badania pokazują, że zbyt częste wykonywanie usg może powodować przyspieszenie porodu, poronienia, niską masę urodzeniową, słabszą kondycję dziecka w trakcie porodu oraz zaburzenia rozwoju mowy.” Chyba, że chodziło tu o doppler
Nawet gdyby chodziło o doppler to byłyby to bzdury wyssane z palca :)
 
po prostu mam za sobą jedna stratę i ten strach siedzi we mnie już od ponad 5 lat 😔 i za nic nie chce puścić 😔
Rozumiem :( traumy nie maleją czasami nawet po latach
Ja z moją żyje, przyzwyczaiłam się, nawet trochę polubiłam przede wszystkim dlatego że przez 10 lat jednak stała się częścią mojej osobowości i pewnie bez niej byłabym w innym miejscu niż jestem - a to gdzie jestem całkiem mi się podoba. Ale wiem jak to mocno siedzi w człowieku i steruje myślami.
 
Może być i tak, szczególnie jak dziecko nie współpracuje :)
Plus waginalne są ZAWSZE lepsze zdjęcia dla rodziców :)
U mnie zawsze na prenatalnych było robione USG i tak i tak. A także poklepywanie delikatne po brzuchu, zmienianie boków, wszystko po to żeby Robić wszystkie pomiary bo moje dziewczyny średnio chciały współpracować. I fakt USG dopochwowe daje dużo wyraźniejszy obraz. Tydzień temu miałam tylko szybka wizytę na serduszko i robił przez brzuch a był to początek 9 tygodnia. Tętno było widać ładnie
 
U mnie zawsze na prenatalnych było robione USG i tak i tak. A także poklepywanie delikatne po brzuchu, zmienianie boków, wszystko po to żeby Robić wszystkie pomiary bo moje dziewczyny średnio chciały współpracować. I fakt USG dopochwowe daje dużo wyraźniejszy obraz. Tydzień temu miałam tylko szybka wizytę na serduszko i robił przez brzuch a był to początek 9 tygodnia. Tętno było widać ładnie
U mnie akurat dzieciaki dawały się pomierzyć, ale dopochwowe było robione w celu zmierzenie długości szyjki
 
Dziewczyny a jest wam też tak strasznie zimno? Nie wiem czy to wina temperatur na zewnątrz.
Normalnie nie mogę się dogrzać, zwłaszcza stopy mi marzną.
tak, mój mąż się śmieje ze ja to bym musiała mieć w domu 30 stopni żeby mi było ciepło, bo mogę mieć 22-23 w pokoju, a tak strasznie mi zimno i chodzę w swetrze na to bluza i grube zimowe papcie 😂
Ja to mogę latem w swetrze chodzić także żadna nowość... Ale fakt marznę bardzo.
 
reklama
Do góry