reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Dziewczyny, które są pod opieką endokrynologa. Proszę powiedzcie mi czy można brać metizol w ciąży. Gdzieś czytałam że jednak nie powinno się go przyjmować i zmienić lek na jakoś inny(nie pamiętam nazwy). Byłam pod opieką wspaniałej pani endokrynolog, ale niestety zmarła i musiałam zmienić lekarza. Twierdzi, że metizol nie zaszkodzi ciazy. Ten nowy wydaje mi się "mało kompetentny". Jestem pełna obaw... Stąd moje pytanie do was.
Niedoczynność czy nadczynność?
 
reklama
Witam się z rana :)
Trzymam kciuki za same pozytywne wieści za dziewczyny które dziś mają wizyty bo widzę że trochę Was dziś jest :)
Ja w gdy urodzę będę miała 36 lat i myślę że jak dla mnie to już taki ostatni dzwonek.
 
Dziewczyny macie jakieś sprawdzone sposoby na mdłości? Dopadają mnie po południu. Mdli mi po prostu strasznie. W drugiej ciąży tez mdlilo,ale nie kojarzę,żeby aż tak 🙈 Mój gin mówi,żeby się cieszyć,bo to znaczy,ze ciąża silna (dużo hormonu ciążowego produkuje organizm),ale jak tu się cieszyć jak się nie da żyć 🤣
Sorka, że tak to ujmę, ale ... co za bzdury nam wciskają niektórzy ginekolodzy. Mnie też taki kit wciskali przy poprzedniej ciąży. Mdłości nie dawały żyć od równego 6+0 (w tym czasie właśnie ciąża przestała się rozwijać). To były MEGA mdłości męczyły mnie aż do dwóch dni po jej zakończeniu.

Mnie akurat nic nie pomogło. Ani migdały, ani pastylki z apteki, ani imbir. Nic.
 
Dziewczyny współczuję Wam tych mdłości...Chyba ratowałabym się wodą z miodem i imbirem.
Ja nie mam ale pobolewa mnie brzuch zwlacza wieczorem po całym dniu, piersi i jestem mega śpiącą, mogłabym przespać cały dzień (akurat mam urlop wiec na prawdę mogłabym 😀). Jak przeżyć i ogarniać przedświąteczne przygotowania? Pijecie kawę?
 
Cześć troche Was poczytalam. Niesmialo przycupne obok.
Ja 37 lat - dzis koncze- ups
W domu mam 16latke, 13latke, 3latke....
Ciaza nr 6, jedno poronienie, jedna pozamaciczna 2 lata temu....
Szok, ze sie udalo (ale tu inny temat wchodzi i nie narzucam sie z nim, co sie stalo, ze soe udalo)
Jutro wizyta. Wg miesiaczki termin ok 16.08.22
Pewnie bedzie czwarta babka w domu 😂😂😂

Pozdrawiam dziewczyny💪
Super 🥰 ja bym strasznie chciała trzecia dziewczynkę lub trzecią i czwartą dziewczynkę :)
 
Mi pomaga herbata z sokiem malinowym (samorobnym). Po tym nudnosci są mniejsze. Ogólnie coś ciepłego do picia. Jeść mi się nie chce. Śniadanie to był dla mnie najważniejszy posiłek dnia, a teraz nie mogę patrzeć na jedzenie 😅
 
reklama
Dziewczyny współczuję Wam tych mdłości...Chyba ratowałabym się wodą z miodem i imbirem.
Ja nie mam ale pobolewa mnie brzuch zwlacza wieczorem po całym dniu, piersi i jestem mega śpiącą, mogłabym przespać cały dzień (akurat mam urlop wiec na prawdę mogłabym 😀). Jak przeżyć i ogarniać przedświąteczne przygotowania? Pijecie kawę?
Super 🥰 ja bym strasznie chciała trzecia dziewczynkę lub trzecią i czwartą dziewczynkę :)

Tak babiniec fajna rzecz 😁😁😁
Kawe oczywiscie ze pije, lubie jej smak. Jedna czy dwie z mlekiem bez laktozy krzywdy nie robia.
Palenie za to odeszlo jak reka odjął. 💪😁
 
Do góry