reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

U mnie tez w zasadzie wiedza już wszyscy z bliższego otoczenia.

No i jeśli chodzi o zaskoczenia to dla mnie tez był to wielki szok.
Moj partner chciał bardzo dziecko,ale ja nie byłam na to gotowa.
Powiedziałam mu nawet o tym,ze chyba już nie chce dzieci.
Z powodu wieku,dopiero rozpoczętej pracy i ogólnie ,ze nie mam już chyba tyle cierpliwości 🙈
No i wielkie zaskoczenie !
Powoli oswajam sie już z ta myślą,ale było naprawdę ciężko.
Szczerze mówiąc na samym początku poczułam jakby świat mi sie zawalił .
Nie mogłam wuobrazic sobie jak to będzie….
 
reklama
Ja moim rodzicom powiedziałam zaraz po moim mężu. Pracujemy często razem i jeśli coś by się działo to muszę mieć pomoc. Jestem najczęściej sama w pracy.
Po drugie wiedzą o moich wcześniejszych poronieniach to trudno byłoby mi ukryć moje obecne zachwiania, przynajmniej na początku. Teraz też panikuję, ale nie latam już robić bety, proga, mam leki i nic więcej na tym etapie nikt już nic nie zrobi. Nie wiem jak tylko przetrwam święta w niewiedzy co tam w brzuchu się dzieje, a juz nie wspomnę o poniedziałku, mam wizytę na 08 rano.
Żona kuzyna również wie, bylismy na szkoleniu i mieliśmy czas porozmawiać i w końcu mogłam się wygadać co tam wyszło z moich spraw z poprzednim poronieniem i jak dalej sprawy się mają, jak z badaniami. Ona bardziej była przekonana że my startujemy do IV i była ciekawa też tej całej procedury. A tu niespodzianka nas zaskoczyła po wizycie w klinice
Jakie bierzesz leki?
 
Witam się i ja :)
Dołączam do grona dojrzalszych mamusiek bo mam już 37 lat. To moja druga ciąża i w domu mam 10- letniego synka. Wg OM mam termin na 10 sierpnia ale sądzę, że ciąża jest o kilka dni młodsza (owulacja zwykle dopiero 16-17 dc). Byłam już na usg ale nie było serduszka tylko pęcherzyk, ciałko żółtkowe i maluteńki zarodek :). Kolejna wizyta dopiero 5 stycznia. Troszkę się boję czy te ciążę utrzymam z racji wieku i różnych chorób po drodze....
 
Czy będziecie już mówiły najbliższej rodzinie o ciąży? To by była piękna nowina w wieczór wigilijny 😊 u mnie ostatnio na usg było widać pęcherzyk, ale to dopiero według rozmiaru 4tydz i 1 dzień. Kusi mnie by powiedzieć chociaż rodzicom. Jak sądzicie?
Ja z tych późno mówiących raczej 5 miesiąc będę dopiero myśleć
 
Dziewczyny chyba oszaleje.... Byłam przed chwilą w toalecie i zobaczyłam na papierze malutki kawałek śluzu o kolorze takiej kawy z mlekiem... I już wariuje ze juz dzieje się coś nie tak i to się szybko skończy 😭😭😭 jutro wizyta ale dopiero o 16.20 a nie mam możliwości pójść wcześniej 😭😭😭
 
Dziewczyny chyba oszaleje.... Byłam przed chwilą w toalecie i zobaczyłam na papierze malutki kawałek śluzu o kolorze takiej kawy z mlekiem... I już wariuje ze juz dzieje się coś nie tak i to się szybko skończy 😭😭😭 jutro wizyta ale dopiero o 16.20 a nie mam możliwości pójść wcześniej 😭😭😭
Też tak mam, dziewczyny tu pisały, że to normalne na początku ciąży. Ja byłam u lekarza, dostałam progesteron. Na spokojnie, jutro zobaczysz co lekarz Ci powie. Nie stresuj się.
 
Witam się i ja :)
Dołączam do grona dojrzalszych mamusiek bo mam już 37 lat. To moja druga ciąża i w domu mam 10- letniego synka. Wg OM mam termin na 10 sierpnia ale sądzę, że ciąża jest o kilka dni młodsza (owulacja zwykle dopiero 16-17 dc). Byłam już na usg ale nie było serduszka tylko pęcherzyk, ciałko żółtkowe i maluteńki zarodek :). Kolejna wizyta dopiero 5 stycznia. Troszkę się boję czy te ciążę utrzymam z racji wieku i różnych chorób po drodze....

Mogłabyś podesłać zdjęcie usg? Chciałabym porównać ze swoim ☺️
Trzymam kciuki oby wszystko było dobrze 😘
 
reklama
Do góry