reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Dziewczyny w temacie bety. Zastanawiam się czy badać swoją. Po krótce ja mam strasznie kiepskie żył i już obie ręce posiniaczone dość mocno.
Robiłam betę w zeszły czwartek była 25, potem w sobotę 95. W piątek mam USG. Teoretycznie jutro równo 5 tydzień. Pytanie czy jest sens badać tę betę? Myślałam, że może zbadam bo jak będzie mniej niż 1000 to USG bez sensu, z drugiej strony jak będzie niska to z racji 100% co do tygodnia ciąży USG i tak muszę zrobić, żeby lekarz patrzył czy wszystko jest oki. Kasy mi nie szkoda, ale jak pomyślę o tym bólu i o tym, że zaraz będę musiała zrobić typowe badania dla pierwszego trymestru ciąży to mi słabo :(
Ja się przyznam, bo miałam trzeci raz nie oznaczać bety ale jakoś tydzień po ostatnim oznaczeniu jednak poszłam do labo. 😁
W sumie ok, sprawdziłam- przyrost był ale i tak nic mi to nie dało, trzeba niestety czekać ten najdłuuuuższy termin świata do pierwszego usg. Życzę Ci aby szybko ten czas zleciał i pamiętaj o ile to możliwe oszczędzaj się! ❤ za mną ponad tydzień restrykcyjnego leżenia ale jestem już po drugiej wizycie i krwiak podskosmówkowy, który miałam już prawie się wchłonął, z czego się bardziej cieszę!
 
Gdzieś czytałam, ze beta rośnie wolno przy CP, wiec raczej możesz być spokojna 🙂

Generalnie bym tego nie podejrzewała gdyby nie to, że mnie boli defakto tylko z lewej strony (ale i z tej obstawiam owu) i to dość mocno tzn. mi się wydaje że mocno. I nie wydaje mi się, abym w poprzednich ciążach tak miała. Jeszcze sobie dziś poczytałam, że torbiele w ciąży czasem tak bolą i mam nadzieję, że to to bo rzeczywiście mam tam niewielką torbiel
 
Generalnie bym tego nie podejrzewała gdyby nie to, że mnie boli defakto tylko z lewej strony (ale i z tej obstawiam owu) i to dość mocno tzn. mi się wydaje że mocno. I nie wydaje mi się, abym w poprzednich ciążach tak miała. Jeszcze sobie dziś poczytałam, że torbiele w ciąży czasem tak bolą i mam nadzieję, że to to bo rzeczywiście mam tam niewielką torbiel
To ze boli to tez często się zdarza, mnie tez pobolewa. A i tak musimy jeszcze trochę poczekać, żeby na usg ujrzeć, co tam się dzieje. Warto zająć czymś głowę. Ja idę z okazji dobrego przyrostu bety na pitna czekoladę 🍫🍫🍫
 
A u mnie nie może być z górki. U męża w pracy wykryto covida. On się czuł już od niedzieli kijowato i wyrzuciłam go z łóżka ale ku... wa boje się teraz, że to nie zwykłe przeziębienie tylko jednak covid a ja to ***** też złapię znowu. Choć i przeziębienie też nie jest wskazane u mnie bo jak coś łapię to zdycham. Na razie mam tylko chrypę i ciągle mi zimno ale to zwalam na heparynę. Pijam wodą z cytryną miodem i imbirem.
 
reklama
A u mnie nie może być z górki. U męża w pracy wykryto covida. On się czuł już od niedzieli kijowato i wyrzuciłam go z łóżka ale ku... wa boje się teraz, że to nie zwykłe przeziębienie tylko jednak covid a ja to ***** też złapię znowu. Choć i przeziębienie też nie jest wskazane u mnie bo jak coś łapię to zdycham. Na razie mam tylko chrypę i ciągle mi zimno ale to zwalam na heparynę. Pijam wodą z cytryną miodem i imbirem.
Robiliście sobie testy?
 
Do góry