reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Hej, dziewczyny, nie wiem co mam o tym sądzić. Chyba zaliczam się do Waszej grupy :)
Dzis rano zrobiłam dwa testy (3 dni przed), wyszły ewidentnie pozytywnie, ale były to testy przechowywane w dosyć ciepłym miejscu, może to mieć wpływ na wynik? Teraz zrobilam kolejny test, nowy i jest bardzo bladziutka kreska. Co o tym myślicie?
 
Hej, dziewczyny, nie wiem co mam o tym sądzić. Chyba zaliczam się do Waszej grupy :)
Dzis rano zrobiłam dwa testy (3 dni przed), wyszły ewidentnie pozytywnie, ale były to testy przechowywane w dosyć ciepłym miejscu, może to mieć wpływ na wynik? Teraz zrobilam kolejny test, nowy i jest bardzo bladziutka kreska. Co o tym myślicie?
Wrzuć foto. U mnie też pierwsze dwa blade bardzo były.
 
Hej, dziewczyny, nie wiem co mam o tym sądzić. Chyba zaliczam się do Waszej grupy :)
Dzis rano zrobiłam dwa testy (3 dni przed), wyszły ewidentnie pozytywnie, ale były to testy przechowywane w dosyć ciepłym miejscu, może to mieć wpływ na wynik? Teraz zrobilam kolejny test, nowy i jest bardzo bladziutka kreska. Co o tym myślicie?
Koniecznie jutro zrób betę, u mnie na początku wychodziły blade Kreski a równocześnie miałam betę ok. 450 😌
 
Ja miałam dziś tak ogromną ochotę na pierogi że szok. Oczywiście nie powinnam przy cukrzycy. Nie mniej jednak stwierdziłam że zjem jednego i sprawdzę jak to będzie wyglądać no bo przecież święta idą. No i okazało się że po jednym cukier nie urósł więc zjadłam drugiego. Sprawdzam po godzinie poziom cukru a tam 69 😆. Także pierogi mogę wcinać 😆
 
Ja miałam dziś tak ogromną ochotę na pierogi że szok. Oczywiście nie powinnam przy cukrzycy. Nie mniej jednak stwierdziłam że zjem jednego i sprawdzę jak to będzie wyglądać no bo przecież święta idą. No i okazało się że po jednym cukier nie urósł więc zjadłam drugiego. Sprawdzam po godzinie poziom cukru a tam 69 😆. Także pierogi mogę wcinać 😆
Ale cukier może wywalić dopiero rano. Cukrzycę miałaś stwierdzoną po krzywej czy glukozie na czczo?
 
To aż dziwne że zobaczył bo w dniu miesiączki taka 14 dniowa ciąża widoczna nie jest, może faktycznie cykl Ci się rozjechał i owulacja była o wiele szybciej. Robiłaś przyrosty bety?
Ja mam dwa dni do wizyty i zaczynam się faktycznie stresować tym bardziej ze podchodzę sceptycznie do całej sytuacji i chyba bardziej spodziewam się złej wiadomości niż dobrej.
Czemu Kasiu?
 
reklama
Do góry