reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Witajcie. Po cichu chciałabym do was dołączyć. Generalnie okres mi się trochę spóźniał, zrobiłam domowy test wczoraj i taki widok mnie spotkał.
Poszłam dzisiaj na betę a tam 7330!! Nie chce mówić jaki szok mnie spotkał.
Wg om termin wychodzi mi na 7 sierpnia. Wizyta dopiero w poniedziałek. Do tego czasu oszaleje...
Gratulacje ! :)
Nie spodziewałaś się ciąży ?
Jeśli masz termin na 7 sierpnia to w poniedziałek masz już szanse zobaczyć serduszko :)

Ja mam wizytę w piątek i o ile byłam spokojna do tej spory to zaczynam się trochę stresować już…
 
reklama
Witajcie. Po cichu chciałabym do was dołączyć. Generalnie okres mi się trochę spóźniał, zrobiłam domowy test wczoraj i taki widok mnie spotkał.
Poszłam dzisiaj na betę a tam 7330!! Nie chce mówić jaki szok mnie spotkał.
Wg om termin wychodzi mi na 7 sierpnia. Wizyta dopiero w poniedziałek. Do tego czasu oszaleje...
To się nazywa niespodzianka 😉😄 nie spodziewałaś się?
 
Cześć dziewczyny!
Jestem po pierwszej wizycie u ginekologa, wg OM 5+2 , natomiast wg USG 6+1.
Pęcherzyk ciążowy wraz z pęcherzykiem żółtkowym jest i wszystko wygląda dobrze oprócz tego, że w niedalekiej odległości zobaczył krwiaka podkosmówkowego 😒 nie ukrywam, że jestem trochę zdziwiona, bo do tej pory nie miałam żadnych plamień. Krwiak ma niecałe 2 cm. Dostałam duphaston 3x1 i kategoryczny zakaz chodzenia. Tydzień czasu mam leżeć I liczyć na to, że krwiak się wchłonie. Czy któraś z was zmagała się kiedykolwiek z podobnym problemem? To moja pierwsza ciąża i bardzo z mężem się boimy. 😔
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny!
Jestem po pierwszej wizycie u ginekologa, wg OM 5+2 , natomiast wg USG 6+1.
Pęcherzyk ciążowy wraz z pęcherzykiem żółtkowym jest i wszystko wygląda dobrze oprócz tego, że w niedalekiej odległości zobaczył krwiaka podkosmówkowego 😒 nie ukrywam, że jestem trochę zdziwiona, bo do tej pory nie miałam żadnych plamień. Krwiak ma niecałe 2 cm. Dostałam duphaston 3x1 i kategoryczny zakaz chodzenia. Tydzień czasu mam leżeć I liczyć na to, że krwiak się wchłonie. Czy któraś z was zmagała się kiedykolwiek z podobnym problemem? To moja pierwsza ciąża i bardzo z mężem się boimy. 😔
To się zdarza, spokojnie. Leż, odpoczywaj i wszystko będzie dobrze. Jesteś pod opieką i nie ma co się martwić na zapas 🤞🙂
 
Dzień dobry kochane 😊 ja dziś od. 6 na nogach, by dotrzymać towarzystwa mężowi przy kawce 😅 czekam jak córka wstanie, żeby ogarnąć pokój ( bo dziś spała z mamusia 🤦‍♀️😂). Trzeba jeszcze iść na małe zakupy żeby uszykowac ubiad mężowi, bo dziś jedziemy do babci na noc, bo jutro wizyta 😱 Jezu jak ja się stresuję 😔
 
reklama
Gratulacje ! :)
Nie spodziewałaś się ciąży ?
Jeśli masz termin na 7 sierpnia to w poniedziałek masz już szanse zobaczyć serduszko :)

Ja mam wizytę w piątek i o ile byłam spokojna do tej spory to zaczynam się trochę stresować już…
To się nazywa niespodzianka 😉😄 nie spodziewałaś się?
No nie spodziewałam się. U nas pewne problemy z zajściem są. W sumie ponad 7 lat starań. Już szczerze powiedziawszy się poddałam. Mamy już dzieci więc sami nie będziemy.
Ostatnio niespodzianka była podwójna. Mam nadzieję że tym razem będzie pojedyncza bo młodsza się nie robie i ciężko będzie.

Jak w poprzedniej ciąży objawów nie miałam to w tej już mam. Dzisiaj np wstałam z zawrotami głowy. Myślałam że do łazienki nie dotrę. Podejrzewam, że rozregulowała mi się tarczyca. A wizyta dopiero w poniedziałek....
 
Do góry