reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Spróbuj obciąć węgle do minimum i zobacz co się będzie działo z cukrem ;-)
Ja w poprzedniej ciąży miałam problem z cukrem naczczo. Byłam u diabetolog ale nic to nie pomogło. Teraz też moerzę cukier, ale mam większą wiedzę na temat diety i cukier zaczyna spadać, więc powinno się obejść bez insuliny.
 
reklama
Ja w poprzedniej ciąży miałam problem z cukrem naczczo. Byłam u diabetolog ale nic to nie pomogło. Teraz też moerzę cukier, ale mam większą wiedzę na temat diety i cukier zaczyna spadać, więc powinno się obejść bez insuliny.
No właśnie u mnie z tym cukrem na czczo jest problem, stąd insulina. Raz dziennie wieczorem biorę 7 jednostek. Rano miałam 88 więc już bardzo ładnie. Po pierwszym śniadaniu miałam 99 a po drugim 80 😱.
 
No właśnie u mnie z tym cukrem na czczo jest problem, stąd insulina. Raz dziennie wieczorem biorę 7 jednostek. Rano miałam 88 więc już bardzo ładnie. Po pierwszym śniadaniu miałam 99 a po drugim 80 😱.
No ja też miałam brać na noc. Teraz podeszłam do tego inaczej. Pół roku byłam na diecie ketogenicznej i sporo nawyków zostało. Wyniki miałam bardzo dobre i wiem teraz co mogę jeść. Oczywiście zwiększyłam węgle ale tylko te zdrowe z warzyw i jem kromeczkę pieczywa z niskim IG i małą zawartością węgli tylko do śniadania. Jak jadłam według zaleceń diabetolog cukier miałam ok 100, a dziś np 94.
 
Muszę chyba uspokoić głowę, się naczytałam o za mocnym przyroście bety 🤨 a w sumie u mnie beta 1 grudnia-45 a już 3 grudnia-248 i to w 26dc 😁
 
Hej dziewczyny.
Witam sie z Wami, choć jeszcze baaaardzo nieśmiało;)
Teoretycznie okres powinnam dostać dopiero 6.12, ale w czwartek robiąc kontrolna morfologie i tsh, zrobilam przy okazji betę[emoji87]
Wyszło 28. Dzisiaj 96. Mam nadzieję, że dalej będzie rosnąć:)
P.s to moja druga ciaza, w domu roczniak, którego wciąż karmię[emoji16]
 
Cześć Dziewczyny :) czy mogę dołączyć? Właśnie przeżyłam szok,bo zobaczyłam dwie kreski. Zaliczyliśmy klasyczna wpadkę 🙈 Zrobiłam test,bo dziwnie się zaczęłam czuć. Zawsze miałam owulacje w 18/19dc,teraz od 14dc robiłam rety i były negatywne. Nie mam pojęcia kiedy zaszłam. Dodam,ze mam już dwoje dzieci i 40lat…
 
reklama
Hej dziewczyny.
Witam sie z Wami, choć jeszcze baaaardzo nieśmiało;)
Teoretycznie okres powinnam dostać dopiero 6.12, ale w czwartek robiąc kontrolna morfologie i tsh, zrobilam przy okazji betę[emoji87]
Wyszło 28. Dzisiaj 96. Mam nadzieję, że dalej będzie rosnąć:)
P.s to moja druga ciaza, w domu roczniak, którego wciąż karmię[emoji16]
Gratulacje :) Ja nawet jeszcze bety nie robiłam
 
Do góry