reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Cześć dziewczyny :)
Witam się nieśmiało, kilka dni temu zrobiłam test, internetowe kalkulatory liczą mi datę porodu na 1 sierpnia. Mam 32 lata i 2-letniego synka, ogarnia mnie przerażenie, bo ta ciąża jest trochę niespodzianką ;)
 
Witam się i ja, choć jeszcze bardzo nieśmiało. Mam 42 l. 2 straty na koncie w 11 tyg i 16 TC. Cykle mam 25 dyniowe. Z uwagi że po poronieniach wyszła trombofilia musiałam szybko wyłapać ciążę. Początek i już strach. W 23dc beta była 4.85 próg 18, w 25 DC beta 28 próg 20, a 27 DC beta 65 próg 29. W czwartek była już wizyta dostałam heparynę.
Niby wzrost w normie ale tempo wzrostu drastycznie spadło przy tak małych wartościach.
Jak porównuje wasze tu to faktycznie mam bardzo niskie. Boje się cholernie że znowu nieprawidłowo się rozwija. Przyczyną drugiego poronienia był z. Edwards, ale brałam szczepionkę covid trzy dni przed testem i tak miałam nadzieję że to ona namieszała. Tym razem nic nie było na to co ja moglabym wpłynąć nieświadomie.
 
Witam :-) gratuluję Wam wszystkim i mam nadzieję, że dołączę na stałe. Wczoraj pierwszy test popołudniu i blada kreska. Dziś w DSM rano kreseczka wyraźniejsza. W środę idę na bete. Niestety w czerwcu straciłam ciążę w 8+6 :-( trochę się boję ale mam nadzieję, że tym razem będzie dobrze.
 
Witam się i ja, choć jeszcze bardzo nieśmiało. Mam 42 l. 2 straty na koncie w 11 tyg i 16 TC. Cykle mam 25 dyniowe. Z uwagi że po poronieniach wyszła trombofilia musiałam szybko wyłapać ciążę. Początek i już strach. W 23dc beta była 4.85 próg 18, w 25 DC beta 28 próg 20, a 27 DC beta 65 próg 29. W czwartek była już wizyta dostałam heparynę.
Niby wzrost w normie ale tempo wzrostu drastycznie spadło przy tak małych wartościach.
Jak porównuje wasze tu to faktycznie mam bardzo niskie. Boje się cholernie że znowu nieprawidłowo się rozwija. Przyczyną drugiego poronienia był z. Edwards, ale brałam szczepionkę covid trzy dni przed testem i tak miałam nadzieję że to ona namieszała. Tym razem nic nie było na to co ja moglabym wpłynąć nieświadomie.
Witaj Ewelina ❤️. Przyrosty są okej więc bądź dobrej myśli 🤗. Progesteron też ładnie idzie do góry. Najważniejsze że udało Ci się tak szybko wyłapać ciążę oraz że lekarz od razu działa. Jeśli będziesz się za bardzo denerwować to zawsze dla spokoju możesz powtórzyć betę. Nie porównuj swojej bety do innych dziewczyn kochana. Masz krótkie cykle a zagnieżdżenie trwa nawet do 12 dni. Trzymam kciuki za Was ✊✊✊
 
Witam :-) gratuluję Wam wszystkim i mam nadzieję, że dołączę na stałe. Wczoraj pierwszy test popołudniu i blada kreska. Dziś w DSM rano kreseczka wyraźniejsza. W środę idę na bete. Niestety w czerwcu straciłam ciążę w 8+6 :-( trochę się boję ale mam nadzieję, że tym razem będzie dobrze.
Witaj ❤️ Doskonale Cię rozumiem bo to jestem po poronieniu. Wierzę jednak i czuję że teraz wszystko będzie dobrze 😘. Po poronieniu większość ciąż jest zdrowych i donoszonych i tego się trzymam ☺️. Bądź dobrej myśli. Trzymam kciuki za Was ✊
 
reklama
.. bo też jestem po poronieniu.. Wkradł się błąd ☺️. Polecam Wam kochane słuchać na you tubie afirmacji dla kobiet w ciąży. Pomagają w pozytywnym myśleniu ❤️
 
Do góry