reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Długo czekałam w aptece stałam w maseczce, zaczęło mi powoli brakować tchu i robiło się gorąco. Chciałam usiąść, ale przyszła w końcu pani i zaczęła rozmowę, nie było moich leków (infekcja na dole), długo szukała zamienników. Poprosiłam o zwrot recepty i wybiegłam z apteki. Przeszedł mnie zimny dreszcz i zrobiło mi się jeszcze gorzej, usiadłam na schodku i pooddychałam przeszło na tyle że doszłam do auta i dojechałam do domu. Tam sobie usiadłam w pozycji półleżącej zjadłam bułkę i pół kg winogron. A gdy byłam w toalecie to zobaczyłam że mam blado-sine usta. Nie wiem czy to od winogron.
Może spadek cukru? Ostatnimi czasy nauczyłam się jeść co 2-3 godziny, bo jak nie zjem to strasznie się czuję słaba. Złapałam się na tym, że wtedy muszę zjeść coś słodkiego. Dzisiaj byliśmy na zakupach. Myślałam, że nie dam rady, czułam się taka umęczona i słaba, jakbym maraton przebiegła 🤦‍♀️
 
reklama
Dziewczyny, podczas połówkowego usg lekarz stwierdziła wrastające łożysko. Naczytałam się już w internecie i osiwiałam 🤦‍♀️ Czy u którejś z Was też się pojawiło to niebezpieczeństwo? Jeżeli tak to co mówili lekarze?
 
Długo czekałam w aptece stałam w maseczce, zaczęło mi powoli brakować tchu i robiło się gorąco. Chciałam usiąść, ale przyszła w końcu pani i zaczęła rozmowę, nie było moich leków (infekcja na dole), długo szukała zamienników. Poprosiłam o zwrot recepty i wybiegłam z apteki. Przeszedł mnie zimny dreszcz i zrobiło mi się jeszcze gorzej, usiadłam na schodku i pooddychałam przeszło na tyle że doszłam do auta i dojechałam do domu. Tam sobie usiadłam w pozycji półleżącej zjadłam bułkę i pół kg winogron. A gdy byłam w toalecie to zobaczyłam że mam blado-sine usta. Nie wiem czy to od winogron.
Oby od winogron te sine usta. A zjadłaś przed tym wyjściem?
Dziewczyny, podczas połówkowego usg lekarz stwierdziła wrastające łożysko. Naczytałam się już w internecie i osiwiałam 🤦‍♀️ Czy u którejś z Was też się pojawiło to niebezpieczeństwo? Jeżeli tak to co mówili lekarze?
Rety brzmi to strasznie groźnie, ale zupełnie nie wiem o co chodzi. Mówił Ci coś lekarz w ogóle oprócz tego że takie coś zauważył?
 
Długo czekałam w aptece stałam w maseczce, zaczęło mi powoli brakować tchu i robiło się gorąco. Chciałam usiąść, ale przyszła w końcu pani i zaczęła rozmowę, nie było moich leków (infekcja na dole), długo szukała zamienników. Poprosiłam o zwrot recepty i wybiegłam z apteki. Przeszedł mnie zimny dreszcz i zrobiło mi się jeszcze gorzej, usiadłam na schodku i pooddychałam przeszło na tyle że doszłam do auta i dojechałam do domu. Tam sobie usiadłam w pozycji półleżącej zjadłam bułkę i pół kg winogron. A gdy byłam w toalecie to zobaczyłam że mam blado-sine usta. Nie wiem czy to od winogron.
Mi się robi słabo jak nie zjem co 2-3h. Albo jak noszę młodszą.
Wczoraj byłam na połowowych. Dziecko w ogóle noe współpracował, leżało na brzuchu, twarzy nie pokazało, więc lekarz nie mógł ocenić rozwoju jamy ustnej. Serce też słabo dało się zbadać, bo nie chciało się przekręcić, ale za nie całe 3tyg idę na echo serca więc tam bedzie dobrze zbadane. No i płeć nie potwierdzona ale raczej dziewczynka. Narobił nam tylko lekarz nadzieję z tym chłopcem w 13tyg, ale cóż, najważniejsze, że zdrowe.
 
Co myślicie o szkole rodzenia ? Wybieracie się ?
Ja teraz już nie, bo to 3 poród, ale w 2 ciąży chodziłam. Pierwszy poród wspominałam bardzo źle i bardzo bałam się drugiego dlatego poszłam. Bardzo dużo mi ona dała i dzięki temu drugi poród wspominam super, czułam się po nim rewelacyjnie.
 
Rety brzmi to strasznie groźnie, ale zupełnie nie wiem o co chodzi. Mówił Ci coś lekarz w ogóle oprócz tego że takie coś zauważył?
Rety brzmi to strasznie groźnie, ale zupełnie nie wiem o co chodzi. Mówił Ci coś lekarz w ogóle oprócz tego że takie coś zauważył?
Wspominał o 3 opcjach: 1. mało prawdopodobna będzie wszystko ok, 2. Do 30 tyg funkcjonuje a później do 36 leżę w szpitalu i czekam na cc i 3.opcja jak 2 tylko z dodatkiem usunięcia macicy... 🤔
 
reklama
Do góry