reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
U mnie od drugiej ciąży nawet najbliższa rodzina typu mama nie wiedziała do miesiąca przed porodem ;)
Także jak się chce, to może być i 9 miesięcy nie widać
 
U mnie druga ciąża, od jutra 15 tydzień i dla niepoinformowanych ciąża niewidoczna 😉
W pierwszej ciąży w kolejce do ginekologa usłyszałam pytanie. Pani regularnie przychodzi do lekarza, czy jest pani w ciąży, który miesiąc? Gdy powiedziałam że kończę siódmy miesiąc to spytały gdzie dziecko, chyba na plecach. W drugiej ciąży wywalili mnie już pod koniec 5 miesiąca. Może dlatego że ciąża rok po roku. A teraz 14 t i 4 dzień i póki co gdy ktoś nie wie to nie widzi. A ubieram się w obcisłe tuniki.
 
To prawda, plus oczywiście wyniki morfologii musisz mieć ok. Tyle, że to czekanie wykańcza i rozumiem Cię. Ja do tej pory czekałam na każdy kolejny dzień, że będzie lepiej. Teraz już wiem, że szanse marne więc tak sobie wegetuje i tyle.
Kochana stwierdziłam że mi jednak tak łatwo nie przejdzie i zażywam tabletki przeciwwymiotne. Normalnie cudo, mogę jeść, nie wymiotuję tylko czasem mnie mdli.
 
Czy widać już u was brzuszki w 14tc czy nie bardzo jeszcze ? ;)
Ja jestem w 17tyg i już widać. Mam spory brzuch, ale w poprzedniej ciąży dwa lata temu też tak miałam. Tylko w pierwszej nie. Bardziej wywala mi wszystko, żołądek itp niż to dziecko oczywiście, ale już ciężko by mi było ukryć brzuch.
 
Ja jestem w 17tyg i już widać. Mam spory brzuch, ale w poprzedniej ciąży dwa lata temu też tak miałam. Tylko w pierwszej nie. Bardziej wywala mi wszystko, żołądek itp niż to dziecko oczywiście, ale już ciężko by mi było ukryć brzuch.
Haha mam tak samo 🤣 pod kurtka luźna nie widac ale w obcislych rzeczach mocno
 
reklama
Do góry