reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Ja niestety jeszcze nic, czekam z niecierpliwością, u mnie to pierwsza ciąża. Ja tez dIsiaj zaczynam 17tc, termin na 8.08?
O to tak ja, też mam ten termin :-) i mam wrażenie, że wczoraj poczułam takie "pukanie" w brzuchu, z trzy razy, jak leżałam na kanapie. Dzisiaj też coś podobnego jak byłam u kosmetyczki. Nie wiem czy to jest to, nie mam bladego pojęcia 😁😂
 
Czy wam też ginekolog nie mówi wszystkiego od siebie i musicie dopytywać sporo rzeczy ? Jakie macie odczucia ? Ja chodzę prywatnie mial super opinie ale niestety czuje że nie poświęca tyle czasu co powinien i nie tłumaczy dużo
 
O to tak ja, też mam ten termin :-) i mam wrażenie, że wczoraj poczułam takie "pukanie" w brzuchu, z trzy razy, jak leżałam na kanapie. Dzisiaj też coś podobnego jak byłam u kosmetyczki. Nie wiem czy to jest to, nie mam bladego pojęcia 😁😂
Ja niestety jeszcze nic nie czuje :/
A co do terminu, to podoba mi sie 8.8, bo ja mam 3.3 ;D
 
Czy wam też ginekolog nie mówi wszystkiego od siebie i musicie dopytywać sporo rzeczy ? Jakie macie odczucia ? Ja chodzę prywatnie mial super opinie ale niestety czuje że nie poświęca tyle czasu co powinien i nie tłumaczy dużo
Ja mam prywatnego super na NFZ to jest masakra nawet osttanio mi źle zmierzyła szyjkę i stwierdziła rozwarcie
 
Czy wam też ginekolog nie mówi wszystkiego od siebie i musicie dopytywać sporo rzeczy ? Jakie macie odczucia ? Ja chodzę prywatnie mial super opinie ale niestety czuje że nie poświęca tyle czasu co powinien i nie tłumaczy dużo
Normalnie, to pewnie poszłabym do lekarza prywatnie, ale w zwiazku z tym, ze zostałam skierowana do poradni, ktora prowadzi ciąże wysokiego ryzyka, to poszlam do lekarza na NFZ, którego poleciła mi moja pani doktor, i musze przyznać, ze chyba lepiej trafić nie moglam
 
Czy wam też ginekolog nie mówi wszystkiego od siebie i musicie dopytywać sporo rzeczy ? Jakie macie odczucia ? Ja chodzę prywatnie mial super opinie ale niestety czuje że nie poświęca tyle czasu co powinien i nie tłumaczy dużo
Ja bym poszła choć na jedną wizytę do innego lekarza żeby mieć porównanie i uspokoić psychikę. Sama mam 2 karty ciąży od dwóch lekarzy. Doktor do której normalnie chodziłam i która jest dokładna i sympatyczna jak się okazało nie pracuje w żadnym szpitalu i nie ma z nią kontaktu między wizytami co wcześniej nie miało dla nie znaczenia. Drugi lekarz przyjmuje prywatnie ale pracuje w szpitalu, dał mi 5 sposobów nawiązania kontaktu jakby coś mnie zaniepokoiło i pewnie będzie przyjmować poród. Miałam tak mieć tylko przez chwilę ale jak widzę te wizyty bardzo się uzupełniają i jestem dużo spokojniejsza. Dlatego moim zdaniem spróbuj jednej wizyty u innego lekarza bo może poczujesz się bardziej komfortowo
 
reklama
Do góry