reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
to ja nie zasypiam ale jestem jak zombie 😅 rano budzi mnie pęcherz i nie mogę już wtedy zasnąć… mam nadzieje, że to minie bo całej ciąży tak sobie nie wyobrażam. Mam też wrażenie, że jednak duże znaczenie ma ta zima i pogoda, normalnie o tej porze roku też nie tryskam energią
U mnie różnica będzie 7 i 5 lat ;) i dla mnie jest to idealna różnica wieku ;)
 
Jestem po USG prenatalny. Obrazy w super porządku, wszystkie markery bez odchyleń. Ale niestety wyniki pappa z krwi tragiczne co oczywiście wpłynęło na prawdopodobieństwo wystąpienia trisomii. Czekam jeszcze na wyniki Veracity ale już się zastanawiam nad amniopunkcja. Czy któraś z was miała do czynienia z tym badaniem?
 
U mnie między pierwszym, a drugim jest 19 mcy róznicy. Zależało mi żeby była mała różnica. Ogarniesz, spokojnie ;)
Pewnie na początku będzie hardcore, 2 lata to nie najłatwiejszy okres 🤪
Aleee.... później na pewno zaprocentuje, dzieci potrzebują innych dzieci. Ja troche żałuje, u mnie będzie 5,5 roku. Ale wiem, że wcześniej bym nie ogarnęła, ew wywieźliby mnie w kaftanie 😅 mam na stanie małego wywrotowca. Ale widzę jak brakuje mu rodzeństwa, szczególnie kiedy np nocuje u nas cioteczne rodzeństwo, a jaki ja mam wredy wywczas od lego i wypadków samochodowych 😅
 
Mnie przeraża to że u mnie to będzie u jednego 10.5 lat różnicy a u drugiego 9....I mam 2 synów ....
Syn miał 6,5roku jak urodziła się córka. I powiem ci że fajny wiek już duży kumaty chłopczyk, pomagał, rozumiał że jest małe dziecko w domu. Co prawda pojawiło się i trochę zazdrości ale rozmowami spokojnie sobie z nią poradziliśmy.
Teraz pomiędzy córka a tym robakiem będzie prawie 3lata i aż się boje jak to będzie [emoji85]
 
reklama
Do góry