reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Jadę na tym samym wózku co Ty. Pierwsza ciąża stracona też we wrześniu w 8 tygodniu. I tak jak emka08 ostatnia wizyta 4 stycznia była. Czekam na wizytę, jeszcze 2 tygodnie
Wiec naprawdę mamy podobnie , ja miałam 3 stycznia ale odstęp 5 tyg do kolejnej wizyty jest bardzo duży.... dlatego ze jestem za granicą a tu wizyty prywatne to koszt 700zl dlatego nie idę i wierze ze dalej jest dobrze. Żebym była w Polsce bez chwili zastanowienia poszłabym na dniach żeby się upewnić.
 
Byłam dziś na wizycie.
10tydzien.
I tyle... [emoji24]
Dostałam skierowanie do szpitala ponieważ lekarz stwierdził że nie widzi akcji serca[emoji24] Została jedna karteczka tylko... Skierowanie z napisem: ciąża obumarła [emoji24]
Przykro mi [emoji24]
 
Zapytałam czy jest szansa że on poprostu nie widzi, że na innym sprzęcie będzie inaczej. Czy jest nadzieja? Powiedział że nie😭 A 5sty widziałam jak serduszko bije...😭
Boshe to straszne. A dzidzia od ostatniej wizyty urosła? Bo może na prawdę sprzęt kiepski. Nie mogę uwierzyć.
 
Póki co podejdź do tematu spokojnie,jeśli to covid to i tak już nie masz na to wpływu,a może to zupełnie coś innego.Znam 5 dziewczyn które przechodziły covid w ciąży i urodziły zdrowe dzieciaczki. Dla spokojności zrób może domowy test antygenowy- myślę że będzie ok! U mnie oprócz zapalenia krtani przypałętała się rwa kulszowa dziś- kurcze 2 tygodnie w domu leże więc nie wiem skąd.Jak nie urok to... Musimy jakoś przetrwać ten niespokojny ciążowy okres w tych zwariowanych, covidowych czasach ech.Trzymam kciuki żeby było po Twojej myśli
Dziękuję ❤️Co ma być to będzie. Jestem zaszczepiona jedna dawka,miałam wziąć druga i okazało się,ze jestem w ciąży. Przestawiłam wiec na II trymestr.
 
reklama
Po 35 r nie przysługuje ci na NFZ?
Ja robię jutro USG i po tym badaniu o ile się odbędzie robią papla i wynik ostateczny dostaje po tygodniu przez teleporade.
Przysługuje…wybrałam jednak prywatna klinikę. Ustawiłam tak,ze będę już miała wynik nifty,jak będzie bardzo dobry,to zrobię samo usg,jak coś nie tak,zrobię całe badanie.
 
Do góry