reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Byłam dziś na wizycie.
10tydzien.
I tyle... [emoji24]
Dostałam skierowanie do szpitala ponieważ lekarz stwierdził że nie widzi akcji serca[emoji24] Została jedna karteczka tylko... Skierowanie z napisem: ciąża obumarła [emoji24]
Bardzo mi przykro [emoji20] przytulam z całych sił...
 
reklama
Mój też jest niezbyt okrągły, ale nie wpadłam na to, że to może być powód do niepokoju, teraz to mnie będzie stresować 😨🤯

Hej, nie stresuj się, nie musi być okrągły. Kształty mogą być różne. U mnie miał zastrzeżenie, że pęcherzyk rośnie wolniej niż Dzidzi i zrobił się rogalikowaty. Ale ostatecznie też kazał mi się tym nie przejmować, ja tylko jestem naczelną panikarą tego wątku.

No i znów panika.. od wczoraj biorę acard 150 i dziś na papierze pojawiła się kropla krwi. Tzn nie wiem, czy mam wiązać tę krew ze zwiększona dawka acardu, ale takie miałam skojarzenie. Póki co to pojedyncza kropla, ale jak znów się pojawi, to jadę na IP.
 
Ja stwierdziłam,ze wolę wiedzieć przed. Moje siostrze w moim wieku wyszedł Pappa bardzo zle i przeżyła wielki stres. Miała amniopunkcję i okazało się,ze dziecko jest zupełnie zdrowe
no wlasnie dzis rozmawialam ze znajoma i osobiscie zna trzy takie sytuacje,ze po amniopunkcji okazalo sie dopiero,ze jest ok.

A na USG tez cos bylo nie tak?
 
reklama
No niestety, widocznie dwa tygodnie młodszy pęcherzyk to nie jest dobry omen. Moja sytuacja była niemal identyczna z @emka08. Ona usłyszała werdykt wczoraj a ja dziś... Lekarz powiedział że to może być wina tego bardzo wysokiego TSH, do tego wysoki poziom cukru już początek cukrzycy, czego nie wiedziałam...
Tak bardzo chciałam żeby synek miał jeszcze rodzeństwo młodsze żeby miał się z bawić. Niestety nadzieję umarła wraz z dzieckiem...😭
Tak bardzo, bardzo mi przykro... Nie mam słów 😢
 
Do góry