reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Ja mam tak samo... w pierwszej ciąży mdłości przeszły mi w 14 tc

Ja znowu mam tak że mega ochotę na coś, zjem to i już potem nie mogę na to patrzeć 🤢

Powiem wam szczerze że dla mnie to czarna magia🤯 ja sama nie wiem kompletnie co mam zrobić, dzwoniłam na infolinię i dupa gościu nie wie o Bożym Świecie, do firmy do kadr i tam też nie potrafią udzielić mi informacji...😑
Kto jak kto ale kadry to już powinny udzielić informacji. Jeśli w danej firmie nie masz nic pod stołem 🙈 to PIT-2 powinien być złożony juz teraz, bo naprawdę bez sensu czekać na ulgę do 5100 dopiero za rok (choćby po to że jego wartość będzie inna) lepiej dziś dostawać do 425 zł więcej (ale tu ulga zależy od wysokości pensji, bo każdy liczy że 425, a to nie tak) . Natomiast co do ulgi dla klasy średniej to nie są jakieś specjalnie duże pieniądze, więc tu radzę każdemu rezygnować, bo tu jest ryzyko zwrotu, a to jest to czego nikt nie lubi, ale to też tak naprawdę dotyczy osób zarabiających powyżej 102 tys. rocznie bo od tego moemntu zaczyna się zwrot tego co wcześniej się zabrało.
 
reklama
Ja wizyty nie mogę się doczekać. Ah, szkoda, że musiałam przełożyć, no ale siła wyższa. I odliczam dni do środy ❤️
 
Właśnie przeczytałam, ze kobieta w ciąży powinna mieć 3 razy badanie czystości pochwy. Pierwsze przed 10 tyg. Ja czegoś takiego nie miałam, lekarz nawet nie wspominał. Wyszły mi leukocyty w moczu i się zastanawiam, czy nie powinnam mieć tego badania. A Wy miałyście?
 
reklama
Do góry