reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Właśnie przeczytałam, ze kobieta w ciąży powinna mieć 3 razy badanie czystości pochwy. Pierwsze przed 10 tyg. Ja czegoś takiego nie miałam, lekarz nawet nie wspominał. Wyszły mi leukocyty w moczu i się zastanawiam, czy nie powinnam mieć tego badania. A Wy miałyście?
Nigdy, w poprzednich w moczu zawsze coś mi wychodziło. Infekcje też miałam, i tylko jakieś globulki. Tym razem przynajmniej fizycznie nic nie czuję, mimo że biorę luteinę
 
reklama
Właśnie przeczytałam, ze kobieta w ciąży powinna mieć 3 razy badanie czystości pochwy. Pierwsze przed 10 tyg. Ja czegoś takiego nie miałam, lekarz nawet nie wspominał. Wyszły mi leukocyty w moczu i się zastanawiam, czy nie powinnam mieć tego badania. A Wy miałyście?
W poprzedniej ciazy mialam chyba raz to badanie robione w 2 trymestrze
 
Witajcie, jestem dziś po wizycie, trochę mnie martwi rozbieżność pomiędzy wiekiem z USG a OM, bo różnica to aż 6 dni...z usg wychodzi 7t3d A wg OM 8t2t. Cykle mam raczej regularne, więc jestem trochę niespokojna.. chyba dlatego że w ciazy która zakończyła się poronieniem od początku też były takie rozbieżności.. Co prawda moja beta w 4t0d wynosi tylko 15 więc może faktycznie ciąża jest poprostu młodsza.. Ale niestety jestem chyba bardziej niespokojna niż wcześniej.. Ale zobaczymy pozostaje czekać. ;)
 
Witajcie, jestem dziś po wizycie, trochę mnie martwi rozbieżność pomiędzy wiekiem z USG a OM, bo różnica to aż 6 dni...z usg wychodzi 7t3d A wg OM 8t2t. Cykle mam raczej regularne, więc jestem trochę niespokojna.. chyba dlatego że w ciazy która zakończyła się poronieniem od początku też były takie rozbieżności.. Co prawda moja beta w 4t0d wynosi tylko 15 więc może faktycznie ciąża jest poprostu młodsza.. Ale niestety jestem chyba bardziej niespokojna niż wcześniej.. Ale zobaczymy pozostaje czekać. ;)
6dni to żadna różnica, nie widzę powodu do niepokoju
 
Witajcie, jestem dziś po wizycie, trochę mnie martwi rozbieżność pomiędzy wiekiem z USG a OM, bo różnica to aż 6 dni...z usg wychodzi 7t3d A wg OM 8t2t. Cykle mam raczej regularne, więc jestem trochę niespokojna.. chyba dlatego że w ciazy która zakończyła się poronieniem od początku też były takie rozbieżności.. Co prawda moja beta w 4t0d wynosi tylko 15 więc może faktycznie ciąża jest poprostu młodsza.. Ale niestety jestem chyba bardziej niespokojna niż wcześniej.. Ale zobaczymy pozostaje czekać. ;)
Nie przejmuj się U mnie ciąża jest 5 dni mlodsza z usg od terminu OM 😉
 
Nie przejmuj się U mnie ciąża jest 5 dni mlodsza z usg od terminu OM 😉
Dziękuję nawet nie wiesz ile mi dodałaś nadziei ;) ppprostu dzis wrocily źle wspomnienia z poprzedniej ciąży...Ale tłumaczę sobie że skoro beta też była niska na początku to jednak teraz też musi być opóźnienie..dziękuję jeszcze raz dobrze że jesteście ❤❤
 
Witajcie, jestem dziś po wizycie, trochę mnie martwi rozbieżność pomiędzy wiekiem z USG a OM, bo różnica to aż 6 dni...z usg wychodzi 7t3d A wg OM 8t2t. Cykle mam raczej regularne, więc jestem trochę niespokojna.. chyba dlatego że w ciazy która zakończyła się poronieniem od początku też były takie rozbieżności.. Co prawda moja beta w 4t0d wynosi tylko 15 więc może faktycznie ciąża jest poprostu młodsza.. Ale niestety jestem chyba bardziej niespokojna niż wcześniej.. Ale zobaczymy pozostaje czekać. ;)
U mnie tez jest taka różnica. Ostatnio miałam usg w grudniu i nie wiem co sie dzieje od tego czasu. Mam sie zglosic na prenatlane 28 stycznia
 
Piłam, ale dwie ciąże temu. W poprzedniej te glukozy były niedostępne. Teraz wróciły do sprzedaży?
Na alleco są te gluco test, ale faktycznie pisze brak w magazynie. Nie zwróciłam uwagi. Wezmę o smaku cytrynowym, dzięki @Kasacja za odwiedzenie mnie od malinowej. W sumie racja, może być jeszcze bardziej słodka :p
 
U mnie tez jest taka różnica. Ostatnio miałam usg w grudniu i nie wiem co sie dzieje od tego czasu. Mam sie zglosic na prenatlane 28 stycznia
Niby moja Pani doktor bardzo uspokajała, bo przy takiej wielkości zarodka to każde przesuniecie ma ogromne znaczenie..pozostaje nam cierpliwie czekać i wierzyć że będzie wszystko ok ;)
 
reklama
Do góry